MLB: MIA Marlins vs. ATL Braves


Kolejne spotkania w Major League Baseball. Sezon zasadniczy dobiega ku końcowi. Tym samym mecze zespołów są coraz ciekawsze. Miami Marlins to zespół, który nie popisał się w tym sezonie. Zatem faworytem meczu jest ekipa Atlanty Braves, która ma niemal 100% pewności gry w postseason.

Miami Marlins to zespół, który zajął ostatnie miejsce w tabeli National League. Średnia poniżej 0.400 zatem bardzo słaba. Jednak forma gospodarzy jest dość przeplatana w ostatnim czasie jak grają bez presji. W ostatnim swoim meczu wygrali nawet z Atlantą 5:2, choć wcześniej ulegli w dwóch starciach. Dzisiaj ponownie łatwo nie będzie. Warto jednak nadmienić, że gra "na luzie" często przynosi nieoczekiwany sukces.

Zespół jednak daje szanse pitcherom mało doświadczonym. Dzisiaj zatem zagra Brian Flynn, który zagrał tylko w jednym meczu i nie popisał się przy tym. ERA to 6.75, zatem fatalna. Niemniej warto jednak próbować i dzisiaj na pewno będzie się starał poprawić swój bilans.

Atlanta Braves to ekipa znacznie lepsza. Zajmują pierwsze miejsce w lidze i mają popisowy bilans. Zarazem też mają pewny występ w postseason. Mimo to nie poddają się, forma stabilna - czyli wysoka. Braves solidnie przygotowują się do walki o najwyższe laury. Dzisiaj jednak zagra przeciętnie grający w tym sezonie miotacz - Freddy Garcia. Jest on co prawda doświadczony, ale akutalne rozgrywki mu nie służyły (3-6 bilans oraz ERA 5.19). U rywali jednak również dość słaby pitcher. Walka zatem będzie ciekawa.

Obie drużyny rozegrały ze sobą całe mnóśtwo spotkań. Jednak to właśnie Braves zdominowali tę rywalizację w tym sezonie i wygrali aż 16 spotkań! Dzisiaj również są faworyzowani i my sądzimy, że nie powinni mieć trudnego zadania. Wygrana Atlanty to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Atlanta wygra, 1.65 Unibet