MLB: MIA Marlins vs. LA Dodgers


Do pojedynku Dawida z Goliatem dojdzie dzisiaj w jednym z nocnych spotkań Major League Baseball. Będzie to bój Miami Marlins z jednym z pretendentów, Los Angeles Dodgers. Różnica poziomów jest ogromna. Mimo to możemy spodziewać się ciekawej konfrontacji. Gospodarze mimo beznadziejnych wyników, nie odpuszczają.

Miami Marlins to zdecydowanie najgorsza ekipa National League. Bilans drużyny wynosi 47-75, zatem nie przekracza 0.400. Jest to beznadziejny rezultat. Gospodarze mają jednak ogromny atut po swojej stronie. Mianowicie grają już bez presji, dla siebie. Ostatnie wyniki mogą to potwierdzić. Pięć pojedynków to aż trzy wygrane. W tym dwukrotnie ograli na wyjeździe Kansas City, a w swoim ostatnim meczu ograli San Francisco Giants.

Aktualna sytuacja drużyny z Miami pozwala im też testować wielu mniej regularnych zawodników. To na pewno niesamowity sprawdzian dla młodych baseballistów. Wracając do dzisiejszego meczu, to ciekawy pitcher zagra po stronie Marlins, Jose Fernandez. Bilans tego młodziutkiego zawodnika jest bardzo solidny, 8-6. Natomiast ERA wręcz rewelacyjna - 2.45! Ten zaledwie 21-letni zawodnik będzie dzisiaj zdecydowanie mocnym ogniwem dla Miami.

Los Angeles Dodgers to zespół, który prezentuje zupełnie inny poziom. Są vice liderami w National League, a i przewodzą w dywizji. Bilans drużyny z Kalifornii sięga niemal 0.600, a forma jest wręcz niebywała. Na ostatnie dziesięć spotkań przegrali... raz! Było to w ostatniej kolejce przeciwko Phillies, 2:3. Wcześniej dominowali i mieli pasjonującą serię - niemniej każda kiedyś się kończy. Goście przystąpią dzisiaj w składzie z Hyun-Jin Ryu. Ten miotacz ma znakomity bilans, wynsoi bowiem 12-3, a ERA 2.91. Zatem możemy być świadkami walki pitecherów w dzisiejszym pojedynku.

Będzie to dopiero mecz numer cztery w aktualnym sezonie pomiędzy tymi drużynami. W Los Angeles dwukrotnie lepsi byli Dodgersi, ale i ram wygrali Marlins. Dzisiaj możemy być świadkami niebywale równego spotkania. Tym samym warto zagrać handicap. Dodatni w stronę mniej cenionych Marlins wygląda bardzo dobrze.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Marlins (+1.5), 1.61 Unibet