MLB: MIA Marlins vs. NY Mets


Zespoły, które nie spisują się najlepiej w tym sezonie, podejmą ze sobą wlkę dzisiejszej nocy w Major League Baseball. Mianowicie chodzi o Miami Marlins oraz New York Mets. Obu drużynom zależy na zwycięstwie. Która z nich ma dzisiaj wystarczającą artylerię by zwyciężyć zatem?

Miami Marlins to outsider w National League. Bilans poniżej średniej 0.400 świadczy o wszystkim. To jedyny taki zespół. Nie można jednak powiedzieć, że nie walczą. Potrafili w pewnym momencie złapać wiatr w żagle i budowali lepszą średnią. Niemniej to wszystko ponownie runęło w dół, by... aktualnie grać na przyzwoitym poziomie. Ostatnie siedem starć to zaledwie dwie porażki. Natomiast w ostatnich trzech konfrontacjach, wygrali dwukrotnie przeciwko Pittsburg Pirates, które jest solidnie prosperującą ekipą. Dzisiaj Marlins czeka zatem kolejny ważny mecz.

W odniesieniu triumfu ma pomóc młody, aczkolwiek bardzo utalentowany miotacz. Jest nim Jacob Turner. W tym sezonie przypisano mu trzy zwycięstwa oraz trzy porażki. Niemniej może się pochwalić jedną z lepszych ERA w lidze: 2.49. Ma zatem swoje atuty i jeśli wytrzyma presję w dzisiejszym spotkaniu to powinien być bardzo mocnym punktem zespołu.

New York Mets to mimo wszystko lepszy zespół. Na pewno mają solidniejszy bilans, który przekracza spokojnie ponad 0.400. Niemniej ich pozycja w tej samej lidze nie jest korzystna, mianowicie są na 12 miejscu. Forma gości nie jest ostatnio najlepsza. Pięć spotkań i trzy porażki. Ważnym wątkiem są jednak trzy porażki z rzędu, które ponieśli w ostatnim czasie. Ich pogromcami był Washington Nationals, a w ostatniej konfrontacji zostali rozbici 1:14! W dzisiejszym meczu zagra też chaotyczny miotacz. Jeremy Hefner ma słabszy bilans od swojego rywala, a ERA przekracza 4.00. Nie jest to zatem porywająca liczba.

Oba zespoły rozegrały ze sobą w tym sezonie mnóstwo spotkań. Niemniej warto opisać ostatnie osiem, w których aż siedmiokrotnie triumfował zespół Marlins. Dzisiaj również mają znacznie większy potencjał i sporą liczbę argumentów po swojej stronie. Nie pozostaje nic innego, jak polecić typ na Marlins.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Marlins wygrają, 1.82 Unibet