MLB: MIA Marlins vs. SD Padres


W nocy dojdzie do kilku spotkań w Major League Baseball. Jednym z najciekawszych będzie pojedynek Miami Marlins z San Diego Padres. Są to ekipy, które spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań i potrzebują zacząć wygrywać, gdyż w innym wypadku sytuacja obu ekip nie będzie wyglądać optymistycznie,

Miami Marlins to jak na razie najgorsza drużyna w National League. Ich bilans to 29-51 i aktualnie sporo tracą by wyjść z dna. Jeśli jednak wzięliby się w garść to jeszcze mogą sprawić niespodziankę w lidze. Pokazują, że na pewno ich stać na to by zacząć zwyciężać. Ostatnie 10 konfrontacji to zaledwie 3 porażki. Pokonali w tym San Franciso Giants - i to trzykrotnie. Ostatnio Wygrali dwa mecze z San Diego Padres właśnie. Zwyciężali bardzo łatwo - 7:1 i 6:2. Dzisiaj ponownie będą zmotywowani by wygrać po raz trzeci.

Mocnym punktem w zespole gospodarzy będzie dzisiaj na pewno pitcher. W tej roli zobaczymy Jose Fernandeza, który ma niezły bilans: 4-4. Niemniej jego ERA jest bardzo imponująca: 2.98. Jest zatem moc w tym zawodniku. Dzisiaj powinien pociągnąć zespół do kolejnego zwcycięstwa.

San Diego Padres jest ewidentnie w dołku. Ósme miejsce w National League, a trzecie w dywizji to znacznie poniżej oczekiwań. Bilans poniże 0.500 (40-42). Powinni zatem wziąć się w garść, ponieważ kryzys lepiej zwalczyć na początku. Poza ostatnimi porażkami z Miami doznali też po dwie z Philadelphią i Los Angeles Dodgers. Widać zatem niezwykłe nierówności w tej drużynie. W roli miotacza dzisiaj Jason Marquis, który mimo, iż ma nieco słabszą ERĘ niż rywal, 3.99 to poprowadził zespół do zwycięstwa w dziewięciu spotkaniach z dwunastu, które zaczął. Ma zatem potencjał i dzisiaj powinien go wykorzystać.

Obie ekipy już sześciokrotnie spotkały się ze sobą. Pierwsze cztery mecze zakończyły się wygranymi San Diego Padres. Kolejne to już sukcesy Marlins. Niemniej forma gospodarzy jest niebywała. Ponadto mają mimo wszystko lepszego miotacza do dyspozycji. Stąd też spodziewamy się, że ponownie to Marlins wygrają. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten emcz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Miami wygra, 1.70 Unibet