MLB: Milwaukee Brewers vs. Chicago Cubs


Więcej spotkań dzisiaj w Major League Baseball. Kolejnym ciekawym bojem będzie rywalizacja słabszych ekip w lidze. Milwaukee Brewers podejmą u siebie Chicago Cubs. Zapowiada się ciekawa rywalizacja o polepszenie bilansu. W aktualnej rywalizacji 1-1. Jak będzie dzisiaj?

Milwaukee Brewers to zespół, któremu idzie przeciętnie w aktualnych rozgrywkach. Zajmują czwarte miejsce w swojej dywizji i by liczyć się w walce o awans do postseason muszą wziąć się w garść. Forma jednak jest niezwykle chaotyczna, choć ostatnio solidniejsza. Pięć spotkań to tylko dwie porażki. Jedna z Cubs, a druga z Altantą Braves, gdzie dwa mecze z nimi wygrali. Powoli zatem łapią wiatr w żagle. Przydałby się jednak triumf i dzisiaj.

Gospodarze mają dzisiaj jednak mankament. W roli miotacza wystąpi bowiem Willy Peralta, który nie ma udanego sezonu jak na razie. W 13 bojach, w których zaczął mecz, aż 8 razy przegrał jego zespół. Ponadto ERA również słaba: 5.59. Nie ma się zatem czym pochwalić. Dzisiaj musi jednak opanować emocje i odpowiednio się skoncentrować przed każdym inningiem.

Chicago Cubs to również zespół z dolnej części tabeli. Zajmują piąte miejsce w tej samej dywizji, aczkolwiek mają taki sam bilans jak Milwaukee. Dzisiaj zatem walka o wyższą lokatę przed kolejnymi spotkaniami. Chicago jednak w ostatnim czasie również nieźle dobie poczyna: 3-2. Pokonali dwukrotnie słabsze Houston Astros. To na pewno motywuje. Ponadto dzisiaj zagra, może mniej ograny, acz wydaje się lepszy miotacz niż u rywali, Matt Garza. Ma on ERĘ: 4.25, ale przy trzech początkach spotkań, potrafił pomóc odnieść sukces drużynie w dwóch z nich. Dzisiaj powinien ponownie być mocnym punktem zespołu.

Oba zespoły rozegrały już dziewięć spotkań między sobą. Lepszy bilans ma jednak zespół z Milwaukee. Wygrali aż sześć z nich - w tym jeden pre-season. Niemniej Chicago w dzisiejszym meczu wygląda dużo lepiej i to właśnie oni powinni zwyciężyć w tym pojedynku. Cubs zatriumfują, taka jest nasza propozycja na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cubs wygraają, 1.91 Unibet