MLB: MIN Twins vs. NY Mets


Wieczorem odbędzie się jeden mecz w ramach Major League Baseball. Będzie to dość ciekawy mecz zespołów, którym idzie w tym sezonie jak po grudzie. Minnesota Twins podejmie bowiem New York Mets. Obie drużyny grają mało przekonująco. Tym samym pojedynek powinien być bardzo wyrównany.

Minnesota Twins to drużyna, której nie powiodło się w sezonie 2013. Zajmują zaledwie trzynaste miejsce w American League. Tym samym o fazie postseason mogą już zapomnieć. Zagrają ostatnie mecze i wracają do domu. Nie mają też szans na dziką kartę. Gospodarze w ostatnich dniach grali bardzo słabo. Wygrali tylko jedno spotkanie na ostatnie sześć starć - na inaugurację czterodniowego boju z Chicago White Sox. Ostatnie wyniki to 2:5, 5:8 i 2:5... Nie wygląda to optymistycznie.

W dzisiejszym spotkaniu zagra też mało grający miotacz. Mianowicie Kyle Gibson. Jego bilans wygląda mało korzystnie, bo wynosi 2-3. Ponadto ERA tego zawodnika wygląda już fatalnie: 6.27. Zatem nie będzie on mocnym punktem w zespole z Minnesoty w dzisiejszej konfrontacji.

New York Mets także bez werwy w aktualnych rozgrywkach. Zajmują dopiero dziewiąte miejsce w National League i już pozostaje tylko nutka nadziei, że zostaną na końcowym etapie sezonu. Forma drużyny ze wschodniego wybrzeża także nie imponuje. Na siedem pojedynków tylko dwie wygrane. Tym samym to może być kluczowa przyczyna nie dostania się dalej. W dzisiejszym meczu zagra jednak lepszy miotacz - Dillon Gee. To zawodnik z dobrym bilansem: 8-8. ERA również nie jest zła, 3.79. Powinien on być znacznie lepszym zawodnikiem na swojej pozycji niż u rywali.

W tym sezonie to trzecie spotkanie obu ekip. W dwóch poprzednich to Metsi okazali się lepsi i to też w Minnesocie - 4:2 oraz 16:5. Dzisiaj wiele wskazuje, iż wynik może się powtórzyć. To zespół z Nowego Jorku ma lepszego pitchera po swojej stronie. Ponadto wyglądają znacznie solidniej patrząc przez pryzmat całego sezonu. Wygrana gości to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Metsi wygrają, 2.10 Unibet