MLB: NY Yankees vs. BAL Orioles


Do arcyciekawego meczu dojdzie dzisiaj po południu w Major League Baseball. Dwie równie prezentujące się ekipy zmierzą się ze sobą. Mianowicie New York Yankees podejmą na własnym boisku Baltimore Orioles. Oba zespoły dzieli niewielka różnica. Który z nich zatem pokaże się dzisiaj z lepszej strony?

Jankesi z Nowego Jorku grają bardzo solidny baseball. Zajmują szóste miejsce w American Leagie, a trzecie w swojej niezwykle wyrównanej dywizji. Zespół ten ponownie będzie się liczył w walce o awans do postseason. Forma w ostatnim czasie przypomina jednak sinusoidę. Po serii pięciu porażek z rzędu przyszedł czas na pięć zwycięstw. Czterokrotnie pokonali Twins i to w bardzo pewnym stylu, a i po wyrównanej walce zwyciężyli przeciwko Baltimore Orioles 3:2 w pierwszym meczu serii. Dzisiaj ponownie będą chcieli powtórzyć ten wyczyn. Na pewno morale są po ich stronie.

Do dzisiejszej konfrontacji Jankesi przystąpią z chaotycznym miotaczem. Będzie nim Andy Pettitte, który ma średni bilans w tym sezonie: 5-6. Natomiast ERA zawodnika to 4.40. Jego atutem jest jednak doświadczenie. Ma już 41 lat i często jego ogranie w MLB jest cenniejsze niż sama kondycja fizyczna. Dzisiaj będzie jednak bardzo ciężko.

Baltimore Orioles to również zespół, który jest solidny. Grają też w tej samej lidze jak i dywizji i w obu zajmują jedną pozycję wyżej niż ich dzisiejszy rywal. Bilans się jednak minimalnie różni. Jeśli gospodarze dzisiaj wygrają to oba zespoły będą miały niemal równy bilans zwycięstw/porażek. Goście jednak będą chcieli tego uniknąć. Forma w ostatnim czasie była solidna, choć aktualnie nie sprzyja im zbytnio. Na cztery spotkania ponieśli trzy porażki. Niemniej mocną stroną powinien być dzisiaj ich pitcher - Chris Tillman. Może się on popisać świetnym bilansem: 10-2, a ERA wynosi 3.68. Jest on zatem mocnym punktem w zespole.

Oba zespoły co sezon rozgrywają niebagatelnie dużą liczbę spotkań. W tym sezonie doszło już do 13 spotkań. Jankesi wygrali zaledwie pięciokrotnie. Baltimore zdecydowanie dominuje w tych rozgrywkach. Dzisiaj ponownie powinni to udowodnić. Mimo, iż gospodarze mają doświadczonego miotacze po swojej stronie to goście mają jednak lepszego zawodnika. Stąd też sądzimy, iż to gości wygrają w dzisiejszym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Baltimore wygra, 1.95 Unibet