MLB: NY Yankees vs. CHI Red Sox


Klasyczny bój w Major League Baseball. Dwa zespoły, które są najbardziej znane na świecie zmierzą się ze sobą. New York Yankees zagrają dzisiaj z Chicago White Sox. Niemniej ten sezon nie należy do udanych dla obu z drużyn. Szczególnie dla jednej z nich, gości.

New York Yankees gra chaotyczny sezon. Zajmują aktualnie siódme miejsce w American League, a w dywizji plasują się na czwartym miejscu. Nie wygląda to najlepiej. W dodatku pozostało już bardzo mało spotkań do zakończenia sezonu zasadniczego. Drużyna potrzebuje łapać zwycięstwa, w innym wypadku mogą nie awansować do postseason. Ostatnia forma to jednak lekki progres. Sześć ostatnich pojedynków to aż cztery wygrane Jankesów. Warto dodać, że jeden z nich to wygrana właśnie White Sox, z dnia wczorajszego - 9:1! Dzisiaj liczą na ponowny triumf.

Dzisiejszy mecz może być ponownie korzystny dla nich. W roli pitchera zagra Hiroki Kuroda. To doświadczony miotacz, który ma niezły, przypisany bilans w tym sezonie: 11-10. Japończyk ma też znakomitą ERĘ: 2.89. Gospodarze zatem mają nie tylko przewagę psychologiczną po pierwszym meczu, ale i wśród zawodników.

Chicago White Sox to natomiast ekipa, której sezon kompletnie się nie udał. O postseason mogą zapomnieć, aczkolwiek na pewno się nie poddadzą. Forma gości jest jednak beznadziejna w ostatnim czasie. Przegrali cztery mecze z rzędu. Poza porażką z zespołem z Nowego Jorku, ulegli aż trzykrotnie z Bostonem. Dzisiaj jednak zagra w zespole gości dobry miotacz - Chris Sale. Ma solidny bilans, 10-12 oraz niezłą ERĘ, 2.98. Rywalizacja wśród pitcherów może być zatem bardzo emocjonująca.

W tym sezonie będzie to dopiero piąty mecz pomiędzy tymi zespołami. Pierwsze trzy konfrontacje padły na korzyść Chicago White Sox. Jankesi zatem pragną się zrehabilitować, a zarazem muszą walczyć o awans do postseason. Większa motywacja po stronie gospodarzy powinna też im przynieść zwycięstwo. Typujemy wygraną gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Yankees wygrają, 1.65 Unibet