MLB: NY Yankees vs. TB Rays


Sezon w MLB trwa w najlepsze. Codziennie spora dawka zdarzeń. Dzisiaj kolejne pojedynki. New York Yankees podejmą u siebie Tampę Bay Rays. Dwa zespoły, które prezentująniezwykle podobny poziom. Będzie to zatem bardzo emocjonujące starcie. Nie ma w tym spotkaniu żadnego faworyta.

Jankesi z Nowego Jorku zajmują trzecie miejsce w swojej dywizji. Mają jednak inimalną stratę do lidera i będą chcieli ją jak najszybciej zniwelować. Dzisiaj nie będzie to jednak łatwe zadanie. Ponadto ostatnia dyspozycja dzisiejszych gospodarzy nie jest najlepsza. Na osiem spotkań wygrali zaledwie dwukrotnie. Nie są zatem w najlepszej kondycji. Rywale z mieszanej półki, co jednak nie świadczy zbyt dobrze o ekipie New York Yankees.

Do dzisiejszego spotkania przygotowuje się co najwyżej przeciętny miotacz. Jest nim Andy Pettitte, który może się pochwalić ERĄ: 3.95. Uczestniczył w dziewięciu meczach tego sezonu, z czego pięciokrotnie wspomógł ekipę przy zwycięstwie. Dzisiaj jednak musi ponownie wspiąć się na wyżyny by pomóc Jankesom w zwycięstwie.

Tampa Bay Rays również gra bardzo podobnie do Jankesów. Są jedną lokatę niżej w tej samej dywizji. Ponadto warto dodać, że mają bardzo podobną formę co ich dzisiejszy przeciwnik. Na 10 ostatnich spotkań wygrali jedynie trzy mecze. Zatem również są w lekkim kryzysie. Dzisiaj jednak goście będą mieli nieco gorszego miotacza niż zespół z Nowego Jorku. Jest nim Matt Moore, który ma 4.12 ERĘ. Jednak mimo niej, potrafił pomóc zespołowi wygrać osiem z jedenastu meczów, w których grał. Jest zatem mimo wszystko ważnym punktem zespołu.

Obie ekipy spotkały się już osiem razy ze sobą w tym sezonie. Jedynie trzykrotnie wygrała ekipa Tampy Bay Rays, a ponadto wszystkie te mecze wygrali u siebie. Dzisiaj będzie im jednak ciężko o triumf. Niemniej każda seria kiedyś się kończy. Dzisiaj sądzimy, iż Rays wygrają na wyjeździe z Jankesami. Stąd też typujemy wygraną gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Rays wygrają, 1.95 Unibet