MLB: NY Yankees vs. TOR Blue Jays


Ciekawa batalia w Major League Baseball przed nami. New York Yankees podejmą na własnym stadionie Toronto Blue Jays. Obie drużyny spisują się bardzo podobnie i niewiele im brakuje do siebie. Zatem możemy być świadkami bardzo emocjonującego starcia.

New York Yankees to chyba najbardzej rozpoznawalna drużyna baseballowa na świecie. Niemniej w tym sezonie nie idzie im nadzwyczaj dobrze. Plasują się na dziewiątej pozycji w American League. Ponadto w dywizji są przedostatni. Zatem muszą wziąć się w garść by myśleć o postseason, choć to będzie bardzo ciężkie zadanie. Zespół w ostatnim czasie gra jednak znacznie lepiej. Budują swoją średnią - osiem spotkań to aż sześć zwycięstw. Ponadto dwukrotnie, pewnie pokonali Boston na wyjeździe (10:3 i 9:6). Dzisiaj zatem będą na pewno w lepszej kondycji mentalnej.

Miotaczem gospodarzy będzie Ivan Nova. Ten już nieco wdrożony zawodnik gra w tym sezonie bardzo dobrze. Jego bilans wynosi 6-4. ERA natomiast jest poniżej trzech, 2.99. Zatem to mocny punkt Jankesów. W dzisiejszym meczu powinien być istotnym zawodnikiem drużyny.

Rywale z Toronto Blue Jays grają jeszcze słabie. Zajmują pozycję niżej w American League jak i w dywizji. Zespół ma także średnią poniżej 0.500. Jest to bardzo słaby rezultat i nie powinni liczyć się w walce o awans do postseason. Forma drużyny jest także znacznie gorsza. Osiem pojedynków to tylko trzy wygrane. Ostatnio tylko raz wygrali podczas wyjazdów w Tampie. Pitcher będzie także gorszy od tego z Nowego Jorku. Będzie nim bowiem Esmil Rogers. Nie ma on udanego sezonu, bilans wynosi zaledwie 3-7, a ERA sięga aż 4.91. Miotacz ten będzie musiał zatem mocno wziąć się do pracy by dzisiaj zaimponować.

Obie drużyny rozegrały ze sobą mnóstwo spotkań w tym sezonie. Niemniej ostatnie sześć pojedynków, które z resztą rozegrano na terenie Yankees wygrali gospodarze. Były to w znacznej mierze pewne zwycięstwa. Dzisiejsze spotkanie to również pojedynek, który powinien być pod dyktando gospodarzy. Znaczna przewaga na wielu płaszczyznach. Yankees wygrają, taki jest nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Yankees wygrają, 1.49 Unibet