MLB: OAK Athelticks vs. STL Cardinals


Hitowy pojedynek w Major League Baseball. Spotykają się ze sobą dwa znakomite zespoły, Oakland Athletics, a także St. Louis Carcinals. Która z nich tym razem wygra? Będzie to drużyna Cardinals? A może jednak Atleci zwyciężą? Spodziewamy się arcyciekawego spotkania.

Oakland Athletics to zespół, który zajmuje trzecie miejsce w American League. Są naprawdę solidną marką w tym sezonie. Niestety ulegają minimalnie w dywizji drużynie Texas Rangers. Na pewno jednak stać ich na poprawienie bilansu. Muszą jednak podejść do dzisiejszego spotkania podobnie jak wczoraj. Wygrali pewnie 6:1 i dzisiaj będą pewniejsi siebie. Ponadto wygrali już trzy mecze z rzędu - wcześniej dwa z Cicncinnati.

W dzisiejszym spotkaniu będą jednak mieli kłopotliwą sytuację. W roli miotacza pojawi się niepewny Jarrod Parker. W tym sezonie gra chaotycznie i nie jest mocnym punktem w zespole. Dotychczas przegrałi 6 spotkań, tyle samo wygrał. ERA jednak nie wygląda solidnie - 4.27. Dzisiaj musi się poprawić, ponieważ w innym wypadku ulegną rywalowi.

St. Louis Cardinals to jeszcze solidniejsza ekipa. Zajmują drugie miejsce w całej National League, ale niestety w dywizji ulegają Pittsburgowi. Mają świetny bilans: 48-31. To naprawdę niebagatelny bilans i dzisiaj na pewno będą chcieli go poprawić i się zrewanżować za ostatnią słabszą formę. Dzisiaj będzie ku temu okazja. W roli miotacza zobaczymy Adama Wainwrighta, który jest bardzo mocnym punktem w zespole. ERA: 2.31, a bilans to 10-5. Jest zatem bardzo poważnym punktem w drużynie. Dzisiaj ponownie powinien wykazać się kunsztem by jego zespół triumfował.

Będzie to dopiero drugi mecz obu ekip w tym sezonie. Nie mamy zatem obrazu, poza tym jednym meczem. Oakland ostatnio zdominował przeciwnika, dzisiaj jednak może być odwrotnie. W ekipie Cardinals będzie znakomity pitcher i to on może ustalić wynik dzisiejszego spotkania. Typujemy wygraną gości - czas na rewanż.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cardinals wygrają, 1.82 Unibet