MLB: OAK Atheltics vs. TEX Rangers


Innym jakże interesującym starciem w Major League Baseball będzie mecz dwóch znakomitych zespołów. Oakland Athletics podejmą bowiem Texas Rangers. Oba zespoły nie dzieli wiele, bo zaledwie jedno oczko. Tym samym zapowiada się ostra wymiana ciosów i ciekawy mecz.

Oakland Athletics to zespół, który zajmuje czwarte miejsce w American League. Są zatem niemal pewni uczestnictwa w postseason. Niemniej do końca muszą być czujni, bowiem rywale się wziąć za siebie. Ostatnia forma jest jednak korzystna dla gospodarzy. Zaledwie dwie porażki na dziewięć ostatnich spotkań to imponujący wynik. Martwi natomiast wczorajsza porażka z Texasem w meczu numer dwa obu ekip. Zatem w dniu dzisiejszym Oakland musi wyjść bardziej skoncentrowanym.

Gospodarzy w roli pitchera będzie reprezentował Jarrod Parker. To wciąż młody i utalentowany zawodnik. Jego bilans w tym sezonie jest korzystny, 10-6. ERA także wygląda stabilnie, choć nie jest ona bardzo solidna - 3.59. Mimo to jest to pewny siebie gracz, na którym pozostali mogą polegać.

Texas Rangers to natomiast ekipa, która plasuje się jedną pozycję wyżej w tabeli. Są już praktycznie w postseason. Walka jednak do końca będzie trwała o jak najlepsze miejsce. Forma jednak nie dopisuje jak w poprzendim okresie czasowym - pięć spotkań i aż trzy porażki. Wczorajszy triumf jednak na pewno podbudował morale zespołu. Ponadto miotał będzie dzisiaj Yu Darvish, który chwali się solidnym bilansem, 12-6 oraz świetną ERĄ, 2.73. On może być kluczem do sukcesu w dzisiejszym meczu obu drużyn.

Siedemnaście spotkań, aż tyle razy grały ze sobą te ekipy. Aż jedenastokrotnie lepszy był zespół z Texasu. To na pewno świadczy o tym, iż goście mają pomysł na rywala. Tym samym spodziewamy się ich triumfu. Texas Rangers powinni ponownie wykorzystać swoje atuty przeciwko rywalom.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Texas wygra, 1.75 Unibet