MLB: PHI Phillies vs. MIA Marlins


Nocna dawka spotkań z Major League Baseball. Jednym ze spotkań, będzie bój drużyn, które już nie mają szans na awans. Mianowicie Philadelphia Phillies zagra z zespołem Miami Marlins. Zapowiada się arcyciekawy pojedynek, ponieważ mimo wyniku jakie osiągnęli w tym sezonie, na pewno będą walczyć o wygraną.

Philadelphia Phillies nie zagrała wcale beznadziejnego sezonu. Zajmują ósme miejsce w National League. Niemniej zespoły sklasyfikowane wyżej mają znacznie lepszą średnią. Gospodarze bowiem nie przekraczają 0.500. Zatem nie jest to rezultat, który dawałby szanse na awans do postseason. Forma jednak, dopisuje Phillies. Przegrali jedynie trzy mecze na ostatnie dziesięć. Zatem gra bez presji sprzyja tej drużynie.

Pitcherem w zespole gospodarzy będzie Zach Miner. Jest to zawodnik, który nie błyszczał w aktualnym sezonie. Jego bilans to 0-1, a ERA wynosi 3.72. Jest to miotacz, który zagra w dzisiejszym meczu tylko po to, by odbudować nieco morale. Niemniej nie będzie on mocnym punktem swojej drużyny w boju z Marlins.

Miami to natomiast najgorsza drużyna National League. Ich średnia wynosi znacznie mniej niż 0.400, co jest tragicznym wynikiem. Ponadto dyspozycja gości jest równie fatalna - na dziesięć spotkań, tylko dwie wygrane. Szansę na grę dostają jednak młodzi miotacze. Choćby dzisiaj, mecz rozocznie Nathan Eovaldi - 23 lata. W tym sezonie jego bilans wynosi 3-6, a ERA 3.80. Zatem nie wygląda to wcale źle w porównaniu do przeciwnika.

Obie drużyny zagrały między sobą aż piętnaście spotkań. Jedenaście z nich wygrała ekipa z Phillies, w tym dwa ostatnio (6:4 i 12:2). Pitcherzy jednak będą na podobnym poziomie, a nawet nieco lepiej (mimo słabszej ERY) spisuje się młody Eovaldi. Tym samym spodziewamy się małej niespodzianki. Mianowicie triumfu Marlins.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Marlins wygrają, 2.15 Unibet