MLB: PIT Pirates vs. CHI Cubs


Finisz zasadniczego sezonu w Major League Baseball tuż, tuż. Znamy kolejnych, pewnych uczestników postseason. Jednym z nich jest Pittsburg Pirates, któremu cud może odebrać uczestnictwo. Natomiast Chicago Cubs już nie ma żadnych szans na grę w kolejnym etapie. Czy zatem gospodarze przypieczętują awans?

Pittsburg Pirates rozegrało bardzo dobry sezon. Tym samym są niemal na 100% pewni występu w rozgrywkach play-off. Występ ten jednak wydaje się być formalnością. Forma Piratów wskazuje też, że myślą już o postseason. Wygrali cztery mecze z rzędu. W tym też spotkanie numer jeden z Cubs - 3:1. Dzisiaj ponownie będą faworytami w konfrontacji z zespołem z Chicago.

Gospodarze będą dzisiaj mieli do dyspozycji niezłego pitchera. Mianowicie Charlie Mortona. Sezon co prawda mało obfity w spotkania, ale za to grał nieźle. Bilans wynosi 7-4, a ERA 3.44. Dzisiejszy mecz będzie jednak istotny dla tego miotacza. Kolejna faza tuż, tuż, a skład jest szeroki.

Chicago Cubs zagrało zupełnie przeciwnie niż ich rywale. Mianowicie plasują się na przedostatnim miejscu w National League. Nie mają już żadnych szans na awans dalej i grają już bez presji. Forma zespołu jest również słaba - zaledwie cztery wygrane na osiem spotkań. Ponadto w dzisiejszym pojedynku zagra jeden z gorszych pitcherów zespołu, Jake Arrieta. Jego bilans wynosi 3-4, a ERA przekracza 5.00 - nie jest to imponujący rezultat.

Obie ekipy rozegrały między sobą aż 13 spotkań w tym sezonie. Piraci wygrali aż osiem z nich, choć to nie jest zdecydowana dominacja. Mimo to i dzisiaj powinni zwyciężyć. Pitcher, atut własnej publiczności oraz skupienie przed postseason ukazuje gospodarzy w roli faworyta. Typujemy tym samym ich zwycięstwo.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pittsburg wygra, 1.54 Unibet