MLB: PIT Pirates vs. CIN Reds


Rozpoczyna się ostateczna walka o triumf w rozgrywkach Major League Baseball. Pierwszą tego typu fazą jest rywalizacja o dziką kartę do postseason. Parą numer jeden będzie Pittsburg Pirates oraz Cincinnati Reds. Już najbliższej nocy dowiemy się, która z tych, dwóch ekip zagra w play-offs.

Piraci z Pittsburga ostatecznie zajęli miejsce, które zagwarantowało im grę o dziką kartę w postseason. Tym samym spora szansa przed nimi, by grać o najważniejsze trofeum baseballowe. Forma gospodarzy jest w ostatnim czasie bardzo wysoka. Na sześć spotkań, przegrali tylko jeden pojedynek. Ponadto ostatnie trzy mecze rozegrali właśnie z Reds. Dzisiejszego rywala pokonali odpowiednio: 4:1, 8:3 oraz 4:2.

Dobrą wiadomością dla fanów Piratów, jest też to, że zagra bardzo przyzwoity miotacz. Mianowicie Francisco Liriano. Bilans tego zawodnika to 16-8, natomiast ERA wynosi 3.02. Jest to doświadczony zawodnik, który powinien wytrzymać presję w spotkaniu tak wielkiej rangi. Zatem poza atutem własnej publiczności, powinien i on być mocnym ogniwem zespołu.

Cincinnati Reds w końcówce sezonu zasadniczego grało coraz gorzej. Niemniej udało się włączyć do walki o tytuł w world series. Potwierdzeniem słabszej dyspozycji jest fakt, że ulegli w pięciu ostatnich meczach. Poza trzema, wcześniej wymienionymi z Pittsburgiem, ulegli też dwukrotnie z New York Mets. Morale zespołu są zatem na niskim poziomie, a to przed tak istotnym meczem wpływa negatywnie na całą drużynę. Złotym środkiem ma być jednak pitcher, Johnny Cueto. Zaliczył on mało występów, choć większość była udana (5-2 bilans, a ERA wynosi 2.82). Od jego dyspozycji będzie wiele zależeć.

Obie drużyny rozegrały między sobą aż 20 spotkań w tym sezonie. W końcówce sezonu znaczna z nich należała do dzisiejszych gospodarzy. Szczególnie w ostatnich trzech pojedynkach Piraci ukazali swoją wyższość. Tym samym są dzisiaj lekkimi faworytami. Patrząc też na bardziej ogranego, doświadczonego miotacza, sądzimy, iż to Piraci spełnią swoje marzenia i zagrają w postseason.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Piraci wygrają, 1.70 Unibet