MLB: PIT Pirates vs. OAK Athletics


Wielkie starcia ostatnio w Major League Baseball. Mecze między sobą rozgrywają dwie czołowe drużyny. Gospodarzami są PiraciPittsburga, natomiast ich rywalem jest Oakland Athletics. Ciekawe pojedynki. Dzisiaj kolejny z nich przed nami. Kto wygra tym razem?

Pittsburg Pirates to drużyna niezwykle skuteczna w tym sezonie. Plasują się na drugiej pozycji w National League. Tą samą pozycję utrzymują w dywizji - St. Louis Cardinals zdominowali tę ligę (przynajmniej na razie). Ostatnia forma Piratów pozostawia wiele do życzenia. Nie wygrali od trzech spotkań i tracą swój bilans. Ostatnio ulegli dwukrotnie z Chicago Cubs (1:4 i 3:4). W ostatnim meczu przegraliz  Oakland właśnie (1:2). Potrzebują się ocknąć, gdyż problematycznym będzie gdy seria zacznie się przeciągać.

Gospodarze dzisiaj będą jednak mieli do dyspozycji swojego szczęśliwego miotacza. Będzie nim Gerrit Cole, a szczęśliwy z tego powodu gdyż zespół czterokrotnie wygrał za jego sprawą, a tylko raz przegrał. ERA może nie imponuje, bo wynosi 3.94, niemniej mimo to będzie on solidnym punktem drużyny. Ten młody miotacz bardzo dobrze wdrożył się w warunki panujące na stadionach MLB.

Oakland Athletics to również bardzo dobry team. W przeciwnej lidze - American League - są także vice liderami. Niemniej nie mają tego kłopotu w dywizji, w której spokojnie przewodzą. Forma gości jest znacznie stabilniejsza. Przegrali zaledwie trzy spotkania w ostatnich dziesięciu konfrontacjach. Jest to bardzo solidny rezultat. Dzisiaj jednak zagra średni pitcher, który również posiada małe doświadczenie. Bedzie nim Dan Straily. ERA tego zawodnika wynosi 4.52, a bilans to 5-2. Jest zatem korzystny, aczkolwiek zawodnik Piratów wydaje się być pewniejszym punktem.

Oba zespoły w ostatnich latach rozegrały ze sobą bardzo mało spotkań. Ciekawostką jednak jest to, że wszystkie te mecze wygrała drużyna z Oakland. Tutaj również zdominowali pierwszy mecz. Dzisiaj jednak prawo serii powinno się spełnić. Każda kiedyś się kończy. Wszystko przemawia za Piratami. Muszą się przebudzić, gdyż inaczej morale mocno spadną. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pittsburg wygra, 1.88 Unibet