MLB: PIT Pirates vs. PHI Phillies


Do dość jednostronnej (najprawdopodobniej) konfrontacji dojdzie dzisiaj w Major League Baseball. Przed nami starcie Pittsburg Pirates z ekipą Philadelphii Phillies. Oba zespoły dzieli spora różnica w obecnym sezonie. Niemniej słabsza ekipa z Philadelphii nie odpuści dzisiejszej konfrontacji.

Piraci z Pittsburga świetnie sobie radzą w National League. Przewodzą w całej lidze i mają dość widoczną przewagę. Ich bilans wynosi 52-30, zatem mają się czym szczycić w aktualnym sezonie MLB. Ostatnia dyspozycja jest niezwykle imponująca - dziewięć zwycięstw z rzędu. Takie serie rzadko trafiają się w tej lidze. Niemnie Piraci tego dokonali. Ponadto warto dodać, iż znaczną część dzisiejsi gospodarze wygrywali pewnie. Na domiar wszystkiego aż sześć pojedynków wygrali na wyjeździe. Są zatem w "gazie" i ciężko ich będzie wytrącić z równowagi.

Do dzisiejszego spotkania przyjdzie im też grać z niesamowicie efektywnym miotaczem. Mianowicie z Jeffem Lock'iem. Jego ERA w tym sezonie to 2.07, a bilans wynosi 7-1. Jest zatem w znakomitej formie wraz ze swoją ekipą. Dzisiaj ponownie on może poprowadzić swój zespół do, dziesiątego już zwycięstwa z rzędu.

Philadelphia Phillies to zespół, który gra przeciętnie. W National League są na dziesiątym miejscu, a w swojej dywizji plasują się na trzeciej lokacie. Są bardzo nierówną ekipą i o tym świadczyć może ich ostatnia dyspozycja. Na sześć spotkań bilans wynosi 3-3. Ostatnie dwie konfrontacje to porażki z Dodgers, zatem są w gorszej sytuacji mentalnej przed dzisiejszym meczem. Ich pitcherem będzie Jonathan Pettibone, który spisuje się przeciętnie. Bilans to 3-3, a ERA 4.17. W porównaniu do przeciwnika nie wygląda to najlepiej przed dzisiejszym meczem.

Sześć spotkań oba zespoły rozegrały między sobą w tym sezonie w MLB. Stan to 3-3. Ostatnio jednak rywalizację zdecydowanie zdominowali Piraci, którzy wygrali trzy raz z rzędu i to w Philadelphii. Dzisiaj możemy być świadkami powtórki z rozrywki. Wśród miotaczy jest zasadnicza różnica i to może także przeważyć o wyniku spotkania. Sądzimy, iż Piraci wygrają dziesiąty raz z rzędu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Piraci wygrają, 1.54 Unibet