MLB: PIT Pirates vs. SD Padres


Kolejnym ze spotkań w Major League Baseball, będzie starcie dwóch świetnych drużyn. Pittsburg Pirates, którzy są blisko awansu podejmą San Diego Padres. Goście jednak zawiedli w tym sezonie i już najprawdopodobniej nie ujrzymy ich w fazie play-off. Tym samym to Piraci będą faworytami.

Pittsburg Pirates to drużyna, która już niemal na 100% jest pewna awansu do play-off. Dzisiejsze zwycięstwo da już pewność, iż zagrają w kolejnej fazie. Forma Piratów jednak spadła w ostatnim czasie. Wygrali dwa mecze na ostatnie pięć. W dodatku dwa ostatnie odbyły się właśnie z Padres (0:2 i 2:5). Dzisiaj powinni wziąć się w garść i powalczyć o ostateczny triumf.

Gospodarze w nadchodzącym meczu wystawią Charlesa Mortona w roli miotacza. Ten sezon ma dość niezły. Bilans bowiem wynosi 7-4, a ERA 3.54. Dzisiaj jednak musi się odpowiednio skoncentrować, ponieważ jak już wcześniej wspomnięliśmy Piraci zapewnią sobie awans do postseason. Niemniej łatwo nie będzie.

San Diego Padres bez postseason. Jest to dość zaskakująca nowina. Przez cały sezon jednak grali chaotycznie i to właśnie spowodowało brak awansu. Ostatnia dyspozycja gości jednak poszła w górę, a to ze względu na grę bez presji (7 z 10 spotkań wygrali). Dzisiaj ponownie będą grali bez większego stresu. Niemniej wystawią słabszego miotacza - Tysona Rossa. Co prawda nie ma złej ERY - 3.29, ale bilans już nie zachwyca, 3-8. I tutaj pojawia się szansa dla gospodarzy.

Drużyny te zagrały ze sobą zaledwie pięć razy w obecnym sezonie. Aż trzykrotnie wygrała ekipa z San Diego. Tym razem powinno być inaczej. To gospodarze już pragną spokonie zapewnić sobie awans, a i mają znacznie solidniej prezentującego się miotacza. Sądzimy zatem, że to właśnie Piraci zwyciężą w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Piraci wygrają, 1.59 Unibet