MLB: Ruszyły Play-Offy!


      Rozpoczęły się Play-Offy w Major League Baseball. We wtorkowy dzień będziemy mieli do czynienia z dwoma pojedynkami. Jednym z nich będzie rywalizacja Baltimore Orioles New York Yankees, a drugim, Cincinnati Reds San Francisco Giants. Pojedynki te będą ciekawe, ponieważ już po co najmniej meczu rozegrano, ciekawe jak teraz potoczą się losy kolejnych rywalizacji.

Baltimore Orioles vs. NY Yankees, 2, 1.69 Unibet

Baltimore Orioles gra w Postseason tylko dzięki grze o Dziką Kartę, w którym pokonali bezapelacyjnie ekipę Texasu. Tym razem trafili jednak na dużo silniejszego przeciwnika, niemniej może powalczą, choć to jednak zawodnicy Jankesów wygrywali częściej. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami w PO padł wynik 7:2. Dzisiejszej nocy odbędzie się kolejny mecz i ponownie ważną rolę odegrają pitcherzy. Po stronie gospodarzy zagra Wei-Yin Chen, który ma ERĘ 4.02. Miotacz rywali natomiast to, Andy Pettitte, którego ERA to 2.87. Jak widać jest różnica. Klasa też jest po stronie zawodników z Nowego Yorku. Stąd też pójdę w ich stronę.

Cincinnat Reds vs. San Francisco Giants2, 2.22 Unibet

Gospodarze prowadzą w serii już 2:0. Pokonali rywala następującymi wynikami: 9:0 i 5:2. Jak na tę fazę są to dość wysokie wyniki. Co prawda Cincinnati wyrosło trochę na jednego z faworytów ligi. Dziś jednak może łatwo nie być, ponieważ spotkają się ciekawi miotacze. Po stronie Reds ujrzymy Homera Baileya z ERĄ 3.68. Natomiast po stronie Gigantów będziemy mogli podziwiać, Ryana Vogelsonga, który ma ERĘ 3.37. Minimalna przewaga po stronie San Francisco pod względem pitchera. Faktem jest jednak to, że goście wygrali zaledwie kilka razy w tym roku z Cincinnati. Ja jednak zaryzykuję i zasugeruję grę na Giants. Postseason to najlepsza okazja na przełamanie serii porażek. Kurs na nich  bardzo atrakcyjny.