MLB: San Diego Padres vs. LA Dodgers


Interesujący pojedynek przed nami w Major League Baseball. Dwa zespoły, które prezentują przeciętny poziom w tym sezonie. San Diego Padres podejmą na własnym obiekcie Los Angeles Dodgers. Obie ekipy potrzebują zwycięstw. Która z nich jest w stanie wygrać ten bój?

Zespół z San Diego prezentuje się poniżej oczekiwań w tym sezonie. Zajmują trzecią lokatę w swojej dywizji i do prowdzącej Arizony tracą już nieco średniej. Ostatnia forma jest jednak niezwykle imponująca. Na dziesięć pojedynków wygrali aż osiem razy, w tym trzykrotnie z liderem dywizji. Warto też dodać, iż siedem z tych wygranych odnieśli u siebie. To może być dzisiaj bardzo motywujące. W ostatnim meczu pokonali właśnie Dodgersów, 6:3.

Dzisiejszy bój może jednak nie być tak korzystny. A to za sprawą miotacza. W kadrze Padres zobaczymy dzisiaj Claytona Richarda, który nie imponuje swoją ERĄ w tym sezonie. Wynosi ona aż 7.01. To bardzo słaby wynik i to może być kluczową informacją przed dzisiejszym meczem.

Los Angeles Dodgers to zespół, który spisuje się równie słabo, a i nawet gorzej. Zajmują ostatnią lokatę w tej samej dywizji, a ich bilans jest bardzo słaby w porównaniu do reszty: 30 zwycięstw i 41 porażek. Forma również bardzo słaba. Dziesięć spotkań to jedynie trzy zwycięstwa. Dzisiaj jednak los może się odwrócić. W roli miotacza wystąpi bowiem Clayton Kershaw, który może się pochwalić imponującą ERĄ: 1.84. Ten pitcher może być najważniejszym punktem swojej drużyny. Potrzebuje jednak wsparcia pałkarzy, by i oni zdobyli odpowiednią ilość punktów.

Obie drużyny rozegrały już sporą liczbę pojedynków między sobą. Jest ich aż 13. Dodgersi wygrali z tego cztery spotkania, z czego dwa na wyjeździe. Dzisiaj ponownie mogą zwyciężyć. Wyglądają dzisiejszego dnia znacznie lepiej ze względu na miotacza. Sądzimy zatem, iż po raz trzeci w tym sezonie pokonają Padres na ich obiekcie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Dodgers, 1.65 Unibet