MLB: SD Padres vs. PHI Phillies


Ponownie dawka baseball'u przed nami z najlepszej ligi świata, Major League Baseball. Przed nami niebywale równie zapowiadający się mecz. San Diego Padres mierzą się z Philadelphią Phillies. Obie drużyny prezentują ten sam poziom w sezonie. Kto zatem będzie końcowym triumfatorem w dzisiejszym meczu?

Ekipa San Diego Padres jak na razie nie ma sposobu na dominację w lidze, ba w dywizji. Zajmują trzecie miejsce i mają wyrównany bilans zwycięstw-porażek: 39-39. Ostatnia dyspozycja zespołu jest niezwykle chaotyczna. Sześć ostatnich pojedynków to ponownie równy bilans: 3-3. Natomiast w ciągu dwóch ostatnich dni raz ulegli Phillies 2:6 i wygrali 4:3. Brakuje pewności siebie w kluczowych momentach danego inningu. Stąd też ta niepewna dyspozycja.

W dzisiejszym meczu zagra pitcher, o którym mało można powiedzieć. Jest nim Robbie Erlin, który na razie przyniósł triumf w jedynym swoim meczu dla drużyny gospodarzy. Jego ERA jednak nie jest imponująca: 4.15. Dzisiaj jednak jego szczęście z pierwszego meczu może być kluczowe.

Drużyna Philadelphii Phillies to zespół, który spisuje się podobnie. Niemniej ich bilans jest jednak nieco gorszy. Forma jednak jest bardzo podobna. Sześć ostatnich spotkań to cztery porażki i dwa zwycięstwa. Jedyne zwycięstwo, poza tym z San Diego ostatnio odnieśli przeciwko Metsom, 8:7. Był to niezwykły pojedynek. W dzisiejszym meczu zagra jednak Cole Hamels, który nie ma imponujących statystyk. W trzynastu spotkaniach w których wziął udział, drużyna wygrała zaledwie dwukrotnie. A jego ERA to 4.50. Może to być kluczowa informacja przed dzisiejszym spotkaniem. 

Dzisiejsi miotacze będą najważniejszym punktem odniesienia. Niby ERA podobna, ale jednak bilans Hamelsa jest niezwykle mało imponująca. San Diego potrzebuje się wziąć w garść. Dzisiaj będą mieli ponownie okazję na wygraną. Muszą jednak zagrać na swoim optymalnym poziomie. Typujemy mimo wszystko na zwycięstwo gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: San Diego wygra, 2.00 Unibet