MLB: SEA Mariners vs. CLE Indians


Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie dzisiaj w Major League Baseball. Spotkają się ze sobą ekipy, które spisują się równorzędnie. Mianowicie Seattle Mariners podejmą u siebie Cleveland Indians. Dwie bardzo równe ekipy. Zapowiada się emocjonujące spotkanie.

Seattle Mariners to zespół, który plasuje się na dziewiątym miejscu w American League. Nie jest to pozycja, która zadowala klub oraz fanów i na pewno mają potencjał by walczyć o postseason. Muszą jednak poprawić swój przeciętny bilans. Forma gospodarzy jest jednak niebywała. Wygrali osiem spotkań z rzędu! Taka dyspozycja na pewno poprawia morale zespołu. Ponadto wygrali dwa pierwsze pojedynki z zespołem Indians, co motywuje do kolejnego zwycięstwa i poprawienia już imponującej serii.

W zespole gospodarzy zobaczymy dzisiaj bardzo doświadczonego pitchera. Bedzie nim Joe Saunders, który w MLB gra już od kilkunastu lat. Jego bilans jest niezły w aktualnych rozgrywkach. Przypisano mu 9 zwycięstw i 8 porażek. ERA co prawda przeciętna, bo wynosi 4.28, ale jego obecność jest zawsze pełna optymizmu dla zespołu.

Cleveland Indians to zespół, który także aspirował do gry w postseason. Jednak aktualna, ósma lokata w tej samej lidze co rywale nie jest satysfakcjonująca. Spowodowana jest ona chaotyczną formą. Ostatnio zespół przegrał aż czterokrotnie na pięć spotkań. Jedyny triumf odnieśli z Minnesotą Twins 7:1. Do dzisiejszej rywalizacji podejdzie również doświadczony miotacz i to z podobną ERĄ, która wynosi 4.30. Mianowicie chodzi o Scotta Kazmira. Jego bilans w aktualnych rozgrywkach to 5-4. Zapowiada się zatem bardzo intrygujący mecz.

Osiem spotkań w tym sezonie rozegrały ze sobą oba zespoły. Bilans jest na korzyść Indian, wynosi 5-3. Niemniej w ostatnim czasie to u gospodarzy widać zdecydowaną poprawę. Na pewno morale są na wyzszym poziomie i będą chcieli ponownie zdominować rywala. Sądzimy, iż wygrają po raz trzeci z rzędu przeciwko Cleveland.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Mariners wygrają, 1.85 Unibet