MLB: SF Giants vs. Miami Marlins


Kolejnym ciekawym pojedynkiem w Major League Baseball będzie spotkanie z udziałem mistrzów z zeszłego sezonu. San Francisco Giants podejmą Miami Marlins. Gospodarze są faworytami, ale może dużo słabiej spisujące się Miami zaskoczy rywala? Spodziewamy się mimo wszystko bardzo ciekawego spotkania.

San Francisco Giants jako mistrzowie z zeszłego sezonu nie mają łatwej przeprawy w tym roku. Presja i chęć obrony tytułu, ale mimo to grają na całkiem dobrym poziomie. Zajmują drugie miejsce w swojej dywizji i brakuje im nieco do Arizony Diamondbacks. W ostatnim czasie Giantsi radzą sobie jednak słabo. Dziesięć pojedynków to tylko cztery wygrane, a pierwszy mecz z Marlins przegrali 1:2. Była to mała niespodzianka i dzisiaj na pewno będą chcieli się zrehabilitować.

Miotaczem w dzisiejszej konfrontacji w zespole gospodarzy będzie Tim Lincecum. Ten zawodnik nie ma zbyt udanego sezonu, jest co najwyżej przeciętny, a stać go na lepsze wyniki. Jego ERA wynosi bowiem 4.57. Wygrał czterokrotnie, a aż siedem razy przegrał. Nie jest to imponujący rezultat, ale być może poprawi swoje statystyki z dużo słabszym przeciwnikiem.

Miami Marlins to najgorsza ekipa w National League. Wygrali jedynie 23 spotkania, a przegrali ich aż 49. Nie jest to wynik satysfakcjonujący. Ba! Jest to tragiczny rezultat. Stąd też sukcesem można nazwać ich ostatni triumf z Giantsami. Niemniej ostatnia forma jest wbrew pozorom wysoka. Wygrali pięć z dziesięciu ostatnich spotkań. To na pewno zwiększa morale w drużynie. Ponadto dzisiaj miotaczem będzie Ricky Nolasco, który ma lepszą ERĘ niż przeciwnik, 3.61. Ma również taki sam bilans zwycięstw/porażek co jego przeciwnik.

Dzisiejszy pojedynek będzie bardzo ciekawy. Mimo, iż gospodarze są na pewno silniejszym zespołem to Miami gra bardzo ambitnie. Niemniej ciężko sobie wyobrazić by San Francisco drugi raz pod rząd miało przegrać z Marlins. Będzie to ich drugie starcie w tym sezonie i sądzimy, że dzisiaj już wszystko wróci do normy. Typujemy zwycięstwo San Francisco Giants.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: SF Giants, 1.58 Unibet