MLB: TEX Rangers vs. HOU Astros


W nocy z soboty na niedzielę bardzo jednostronny mecz przed nami w Major League Baseball. Drużyna Texas Rangers spisuje się niezwykle dobrze w tym sezonie, ponadto ich dzisiejszy rywal będzie z tej niższej półki. Mianowicie chodzi o Houston Astros. Goście to typowy outsider, niemniej nie można lekceważyć przeciwnika. Spodziewamy się zatem mimo wszystko ciekawej rywalizacji.

Zawodnicy Texasu Rangers radzą sobie znakomicie. Są na drugiej pozycji w American League, a w swojej dywizji prowadzą, choć mają niewielką przewagę nad kolejnym Oakland Athletics. Muszą zatem wciąż budować swoją pozycję w lidze. Ostatnia forma Rangersów nie jest jednak tak optymalna jak powinna. Na cztery pojedynki bilans wynosi 2-2. W pierwszym meczu z Astros wygrali 10:5. Gładko się spisali i dzisiaj będą ponownie walczyć o to by wygrać z Houston. Na pewno mają spore szanse na ponowny sukces.

Gospodarze do dzisiejszego meczu podejdą bardzo mocną kadrą. Najsilniejszym punktem powinien być jak zwykle miotacz. Dzisiaj będzie nim Yu Darvish, a jest on bardzo mocnym punktem drużyny. Jego bilans w aktualnym sezonie wynosi 8-3, czyli bardzo solidny. Ponadto ERA to 2.78. Jest zatem bardzo solidnym ogniwem drużyny i dzisiaj ponownie powinien poprowadzić swoją ekipę do wygranej.

Houston Astros podczas znacznej części spotkań w aktualnym sezonie pełni rolę statysty - niestety. Są zdecydowanym outsiderem w American League, aczkolwiek mimo wszystko, gdyby się ocknęli to wciąż mogą powalczyć o postseason. Jest to jednak czysto matematyczna szansa. Forma drużyny gości jest beznadziejna - osiem spotkań i tylko jedna wygrana. Dzisiaj do spotkania podejdzie niezły Dallas Keuchel, który spisuje się całkiem solidnie jako miotacz. Bilans to 4-5, a ERA wynosi 4.65. Mimo to jako dość dobry pitcher będzie miał dzisiaj spore trudności w tym by wesprzeć swoimi umiejętnościami swój team przeciwko Rangersom.

Oba zespoły rozegrały ze sobą aż siedem spotkań w tym sezonie. Texas jednak zdominował zdecydowanie tę rywalizację - wygrali aż sześciokrotnie przeciwko Houston. Dzisiaj ponownie powinni zwyciężyć w tym meczu. Houston to beznadziejna drużyna i będzie im ciężko wygrać w dzisiejszym spotkaniu. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Texas wygra, 1.28 Unibet