MLB: TEX Rangers vs. LA Angels


Mecz w Major League Baseball pomiędzy zespołami, które dzieli spora różnica. Texas Rangers podejmą Los Angeles Angels. Mimo, iż różnica jest niewielka między miejscami, to wciąż jest tam spora różnica. Czy ukaże się to dzisiaj na boisku? W tym wypadku warto zwrócić uwagę na Rangersów.

Ekipa Texasu Rangers plasuje się na siódmym miejscu w American League. Mając jednak tak dobry bilans są vice liderami w dywizji. Ustępują jedynie vice liderowi konferencji. Texas to zespół ze sporym potencjałem. Są jednak w połowie tabeli ze względu na bardzo solidny poziom w American League. Forma gospodarzy pozostawia jednak wiele do życzenia. Dziesięć ostatnich pojedynków to zaledwie trzy wygrane! To bardzo słaby wynik. Motywujące jednak jest to, że ostatnio wygrali w pierwszym meczu z LAA - 4:3. Dzisiaj na pewno będą dążyć do drugiego zwycięstwa.

Gospodarze wystawiają dzisiaj ogranego i zarazem przyzwoitego miotacza. Bedzie nim Derek Holland. Bilans tego pitchera to 8-, natomiast ERA wynosi 3.06. Nie jest zatem źle, jest cakiem dobrze. Będzie na pewno dość mocnym ogniwem w swojej ekipie. Jednak i reszta drużyny musi zagrać przyzwoicie.

Anioły z Los Angeles nie mają udanego sezonu. Ciągle w dolnej części tabeli. Aktualnie zajmują 11. miejsce w tej samej lidze, a i czwarte w dywizji. Ponadto bilans wynosi poniżej 0.500 - nie jest to solidnwy rezultat. Ponadto forma jest również fatalna. Co prawda wygląda to podobnie jak u rywala - 10 spotkań i 3 wygrane. Niemniej tutaj to się powtarza z kilkoma wyjatkami non stop. Ostatnia seria to cztery porązki z rzędu. Pomóc ma jednak bardzo doświadczony C.J. Wilson, który gra bardzo dobry sezon. Ten 33-latek ma bilans 11-6, a ERA minimalnie słabsza niż u Holland'a, 3.18. Naszym zdaniem on może zrobić różnicę w tym meczu.

Texas zdominował nieco rywalizację obu zespołów w tym sezonie. Wygrali sześć razy, gdy rywale tylko trzy. Dzisiaj jednak nie jesteśmy przekonani do jednostronnego spotkania i zwycięstwa gospodarzy. Jesteśmy przekonani, że jeśli pitcher gości zagra solidnie to powalczą. Stawiamy na dodatni handicap w stronę gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Angels (+1.5),1.56 Unibet