MLB: TOR Blue Jays vs. DET Tigres


Dzisiaj w Major League Baseball jedno ze spotkań odbędzie się bardzo wcześnie. Będzie to mecz Toronto Blue Jays z drużyną Detroit Tigres. Gospodarze muszą łapać zwycięstwa by nie oddalić się od czołówki. Czy pokonają Detroit w tym pojedynku?

Toronto Blue Jays to zespół, który spisuje się mieszanie w aktualnych rozgrywkach. W American League zajmują zaledwie dziewiąte miejsce, natomiast w swojej dywizji... ostatnie. Nie są to zbyt optymistycznie wyglądające statystyki. Ponadto forma drużyny również pozostawia wiele do życzenia. Na siedem spotkań (wszystkie na wyjeździe) wygrali zaledwie dwa spotkania - raz z Boston Red Sox, a raz przeciwko Tampie Bay Rays. Dzisiaj wracają na własny stadion i powinni wziąć się w garść.

W ekipie gospodarzy zobaczymy dzisiaj doświadczonego miotacza. Jest nim R.A. Dickey, który ma już kilka sezonów za sobą. W tym radzi sobie przeciętnie: 7-8, a jego ERA to 4.72. Niemniej na pewno doświadczenie przyda się w dzisiejszym spotkaniu. Ten pitcher na pewno będzie w stanie poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Detroit Tigres spisują się nieźle. Zajmują czwarte miejsce w American League. Natomiast w dywizji są na prowadzeniu. To ekipa bez której ciężko sobie wyobrazić postseason i na pewno mają odpowiednią kadrę by myśleć o kolejnym etapie, choć do niego jeszcze długa droga. Forma jednak również nie należy do najlepszych - sześć spotkań i tylko jeden triumf. Ponadto dzisiaj mało doświadczony miotacz zagra po stronie gości - Jose Alvarez. Jego aktualny bilans to 1-1, a ERA to 3.78. Dzisiaj ciężkie zadanie przed tym młodym zawodnikiem i może być mu siężko w realizacji celu.

Oba zespoły już siedmiokrotnie grały ze sobą. Lepsze w tej rywalizacji jest Detroit Tigres. Dzisiaj jednak ciężko wygląda ich sytuacja. Słabiej wyglądający miotacz, forma obu zespołów mniej, więcej równa, ale to Toronto zagra u siebie. Sądzimy, iż to właśnie gospodarze zwyciężą w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Toronto wygra, 1.70 Unibet