MLB: TOR Blue Jays vs. MIN Twins


Kolejny bardzo zaciekle zapowiadający się pojedynek przed nami w Major League Baseball. Tym razem dojdzie do rywalizacji zespołów z teoretycznie niższej półki. Mianowicie na boisku zobaczymy Toronto Blue Jays oraz ekipę Minnesoty Twins. Drużyny, które potrzebują się ocknąć w tym sezonie.

Zespół Toronto Blue Jays to ekipa słabo spisująca się w tym sezonie. Zajmują jedenaste miejsce w American League, a w swojej dywizji plasują na ostatnim miejscu. Potrzebują złapać wiatr w zągle, ponieważ może być im ciężko awansować do postseason. Ostatnia forma jest jednak bardzo słaba. Przegrali aż siedem z dziesięciu ostatnich pojedynków. To fatalny bilans. W aktualnej batalii z Twins jest 1-1. Raz wygrali 4:0, a wczorajszy mecz był jedną wielką porażką, 0:6. Dzisiaj na pewno będą szukać rehabilitacji.

Gospodarze do dzisiejszego meczu podejdą z pitcherem, o którym niewiele można napisać. Jest nim Todd Redmond. Zagrał tylko raz od początku w tym sezonie i zespół doznał porażki. ERA wynosi 3.52. Jest on niezwykle rzadko występującym zawodnikiem. Nie ma ogrania w MLB. Spodziewamy się, że to może być sporym minusem po stronie Toronto.

Goście to ekipa, która gra jeszcze słabiej. Zajmują miejsce niżej w lidze od dzisiejszego rywala, niemniej są na przedostatnim miejscu w swojej dywizji. Niemniej to nie ma większego znaczenia. Forma Twins jest równie słaba co gospodarzy. Podobnie jak oni wygrali tylko trzy mecze w ostatnich dziesięciu. Lepiej jednak zaprezentowali się w ostatnim meczu z Blue Jays. To na pewno poprawi morale. Ponadto wydaje się, że po ich stronie lepiej też wygląda miotacz. Jest nim bardziej ograny Scott Diamond. Jego bilans to 5-7, a ERA wynosi 5.18. Mimo, iż nie jest to imponujący wynik to jednak większe doświadczenie w MLB jest dużo bardziej pożyteczniejsze.

Jak na razie tylko czteroktorotnie spotkały się obie drużyny. Póki co jest 3-1 na korzyść Twins. Dzisiaj ponownie wskazujemy na ich wygraną. Pitcher to klucz do naszego typu. W zespole gospodarzy zagra mało ograny zawodnik. Stąd też spodziewamy się, że wygra doświadczenie. Twins zatriumfują w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Twins wygrają, 2.45 Unibet