MLB: TOR Blue Jays vs. NY Yankees


Kolejny pojedynek z serii - walka o play-offy w Major League Baseball. Mianowicie jedna z ekip pojedynku w Toronto wciąż bije się o awans do postseason. Mianowicie Toronto Blue Jays podejmą u siebie New York Yankees. Gospodarze nie mają już szans na grę w postseason. Jankesi natomiast zupełnie przeciwnie.

Toronto Blue Jays to ekipa, której nie powiódł się aktualny sezon w MLB. W American League zajmują 11. miejsce, a ich średnia wynosi niemal 0.450 - nie jest to wynik imponujący i najlepiej o nim jak najszybciej zapomnieć. Forma zespołu również nie wygląda zbyt dobrze. Wygrali zaledwie jedno spotkanie na sześć ostatnich konfrontacji. Taka sytuacja na pewno nie buduje morale przed kolejnymi pojedynkami.

W drużynie gospodarzy zobaczymy dzisiaj dość doświadczonego zawodnika w roli miotacza. Mianowicie R.A. Dickey. Jego bilans z tego sezonu wynosi 12-12. ERA wygląda już jednak mniej optymistycznie, bo 4.36. Niemniej grają już bez presji, co zawsze pomaga drużynie w osiąganiu lepszych rezultatów.

Newy York Yankees wciąż walczy o wielki awans. Szanse nie sięgają 10%, ale na pewno nie poddadzą się do samego końca. Ostatnie trzy spotkania z Boston Red Sox jednak przegrali i tym samym sporo stracili, przed nimi ostatni dzwonek by wejść do play-offów. Miotaczem w dzisiejszym meczu będzie niebywale ograny w MLB, Andy Pettitte. Bilans pitchera z tego sezonu to 10-9, a ERA minimalnie lepsza niż u rywala, 4.04. Dyspozycja tego pana będzie dzisiaj arcyważna.

Dwadzieścia pojedynków rozegrały między sobą te drużyny w obecnym sezonie. Aż trzynaście razy triumfowali Jankesi. Dzisiaj ponownie potrzebują wygranej. Na pewno są mocno zdeterminowani do tego. Dlatego też idziemy w ich kierunku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Yankees wygrają, 1.95 Unibet