MLB: WAS Nationals kontra ATL Braves


Postseason w Major League Baseball już niebawem, kilka spotkań pozostało do ostatecznej rozgrywki. Ekipa Washingtonu Nationals ma jeszcze iluzoryczne szanse na awans, ale na pewno się nie poddadzą. Rywalizować będą z drużyną Atlanty Braves. Goście już pewni swego, zatem na pewno gospodarze swoją szansę mają.

Washington Nationals to zespół, który wciąż walczy o awans do play-off. Niemniej ich szansę ocenia się na około 3%. Mimo to nie powinni się poddawać. Forma ukazuje, że zależy im na awansie bardzo mocno. Wygrali osiem z dziewięciu ostatnich pojedynków. Ostatnio dwukrotnie (z trzech pojedynków) pokonali Phillies. Tym razem czeka ich cięższe zadanie z Atlantą Braves.

Nadzieją na dzisiejszy triumf, ma być świetnie dysponowany pitcher, Tanner Roark. Jego bilans w tym sezonie wynosi 6-0. Natomiast ERA jest niezwykle imponująca, ponieważ wynosi aż 1.30. Ten miotacz być może po raz kolejny poprowadzi zespół do zwycięstwa. Jego dyspozycja będzie kluczowa w spotkaniu z Atlantą.

Braves to natomiast zespół, który nie ma wątpliwości, że zagra w postseason. Atlanta zdominowała National League. Ich ogólny bilans wynosi niemal 0.600, zatem bardzo przyzwoity wynik. Forma tuż przed najważniejszą fazą sezonu jest jednak dość przeciętna - pięć spotkań i tylko dwie wygrane. Dzisiaj również nie będzie łatwo. Pitcher Freddy Garcia nie gra zbyt dobrego sezonu, 4-6 ola 4.86 ERA. Niemniej jest to doświadczony miotacz i na pewno może być ostatecznie groźnym zawodnikiem drużyny gości.

Obie drużyny rozegrały ze sobą aż 22 spotkania w tym sezonie między sobą. Piętnaście razy triumfowali liderzy National League. Dzisiaj jednak to gospodarze mają nóż na gardle i na pewno będą niebywale zmotywowani do tego by triumfować przed własną publicznością i walczyć do końca o awans. Liczymy zatem na wygraną gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Nationals wygrają, 1.73 Unibet