MLB: WAS Nationals vs. ATL Braves


Arcyciekawie zapowiada się jedno ze starć w Major League Baseball nadchodzącej nocy. Washington Nationals, które radzi sobie przeciętnie podejmie znakomity zespół. Mianowicie Atlantę Braves. Czy gospodarzy stać na pokonanie tak świetnie prosperującego zespołu? A może jednak będzie to jednostronny pojedynek?

Washington Nationals to zespół, który gra nieźle, aczkolwiek brakuje jeszcze trochę by walczyć o play-offy. Zajmują siódme miejsce w National League, a i są vice liderami w dywizji. Bilans mają bliski 0.500. Przy takiej liczbie spotkań jest to wynik dobry. Zespół ze stolicy USA gra w ostatnim czasie w kratkę, niemniej nie mogą narzekać. Na osiem spotkań, aż pięciokrotnie wygrali. Ostatnio mieli udaną serię z Milwaukee. Wygrali bowiem dwa z trzech spotkań. I teraz ponownie rozpoczynają serię u siebie.

U gospodarzy zobaczymy dzisiaj przeciętnego pitchera. Stephen Strasburg może i ma niezłą ERĘ - 3.07, ale nie ma korzystnego bilansu. Wynosi on bowiem 5-9. Jest to zatem dość sprzeczny wynik, aczkolwiek rzeczywisty. Dzisiaj będzie musiał zagrać bardzo solidny mecz by jego zespół miał szansę na wygraną. W innym wypadku Atlanta na pewno to wykorzysta.

Zawodnicy Braves spisują się naprawdę znakomicie. Są vice liderami w National League, a w dywizji prowadzą, tuż nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem. Bilans jest znakomity: 67-45, a to daje niemal 0.600 średnią! Jest to niebywale solidny rezultat. Forma gości jest... fenomenalna. Wygrali wszystkie dziesięć spotkań! W tym trzy na wyjeździe w ostatniej konfrontacji z Phillies. Atutem Atlanty będzie też miotacz. Mike Minor ma świetny bilans: 11-5, a jego ERA wynosi 2.75. Jest on zatem bardzo mocnym ogniwem przyjezdnych.

Obie drużyny rozegrały mnóstwo spotkań między sobą w tym sezonie. Bilans mniej, więcej na równo. Braves jednak potrafili wygrać w Washingtonie. Dzisiaj ponownie staną przed szansą. Mają lepszego miotacza, a i seria imponująca. Faktem jest, że każda kiedyś dobiega końca, ale dzisiaj ponownie stawiamy na Atlantę. Goście wygrają, mają więcej argumentów po swojej stronie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Atlanta wygra, 2.00 Unibet