MLB: WAS Nationals vs. NY Mets


Dzisiaj w ciągu dnia dojdzie do jednego spotkania w Major League Baseball. Zmierzą się ze sobą dwie równe ekipy. Gospodarzem będzie Washington Nationals, do którego przybędzie ekipa New York Mets. Oba zespoły prezentują podobny poziom. Spodziewamy się zatem dość wyrównanej konfrontacji.

Ekipa Washington Nationals plasuje się na siódmym miejscu w National League. Nie ma zatem dramatu, szczególnie, że i są vice liderami w swojej dywizji. Bilans może mało imponujący, ponieważ wynosi 49:53, ale wciąż nie jest on zły. Dyspozycja gospodarzy jest jednak... beznadziejna. Na dziesięć spotkań odnieśli tylko dwa zwycięstwa. Ostatnio mieli serię sześciu porażek z rzędu, aż w końcu udało się wygrać podczas trzeciego spotkania przeciwko Piratom z Pittsburga. Dzisiaj ponownie będą chcieli zwyciężyć, szczególnie, że rywal wydaje się łatwiejszy.

W zespole gospodarzy zobaczymy dzisiaj bardzo solidnego i ciekawego pitchera. Będzie nim Jordan Zimmermann, który ma bardzo udany sezon aktualnie. Przypisano mu aż 12 zwycięstw i tylko 5 potażek. ERA zawodnika również nie jest zła - 3.01. Dzisiaj ma być mocnym ogniwem w zespole gospodarzy.

Metsi z Nowego Jorku niestety grają nieco gorzej. Są na dziesiątym miejscu w tej samej lidze, a i dwie lokaty niżej niż Nationals w dywizji. Ponadto zgromadzili cztery wygranej mniej, przy tej samej liczbie porażek. Są jednak w zdecydowanie optymalniejszej formie. Sześć ostatnich spotkań to tylko dwie porażki. Niemniej w ostatnim czasie rozgrywali spotkania jedynie u siebie i dzisiaj od dość dawna będą mieli spotkanie wyjazdowe. Ponadto mecz rozpocznie bardzo słaby miotacz - Jenrry Mejia. W tym sezonie przypisano mu tylko jedną porażkę, ale ERA jest fatalna - 18.00. Nie jest on zatem mocnym punktem, choć nie ma także większego porównania. Jego dyspozycja będzie dzisiaj niezwykle ważna.

Oba zespoły rozegrały między sobą nieco ponad 10 spotkań w tym roku. Nie ma zdecydowanego lidera, wszystkie spotkania kończyły się bardzo równymi wynikami. Dzisiaj mimo wszystko to gospodarze wyglądają lepiej. Mają solidniejszego miotacza w swojej kadrze. Ponadto muszą wziąć się do roboty. Naszą sugestią jest zatem wygrana Washingtonu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Nationals wygrają, 1.42 Unibet