MLB: WAS Nationals vs. SF Giants


Noc pełna spotkań z Major League Baseball. Jednym z ciekawszych pojedynków będzie mecz na wschodzi. Washington Nationals podejmą u siebie San Francisco Giants. Obu drużynom przydałoby się triumf, a szczególnie gościom. Obie drużyny są mocno zmotywowane i tym samym spodziewamy się bardzo interesującego starcia.

Washington Nationals to zespół, który spisuje się nieźle. Plasują się na siódmym miejscu, natomiast w dywizji są vice liderami. Bilans niestety nie przekracza 0.500, co już nie wygląda tak optymistycznie. Forma gospodarzy jest jednak optymalna. Grają seriami. Po wcześniejszych, czterech porażkach zaczęli w końcu wygrywać. Ostatnio trzy pojedynki gładko wygrali przeciwko Philadelphii Phillies - 9:2, 8:5 oraz 6:0. Zatem bardzo pewnie i to na pewno buduje morale przed kolejnymi spotkaniami.

Gospodarze zagrają dzisiaj z bardzo solidnie prezentującym się miotaczem. Będzie nim Gio Gonzalez, który ma korzystny bilans w tym sezonie: 7-5. ERA natomiast jest przeciętna. Wynosi bowiem 3.52. Niemniej jest to doświadczony zawodnik i jego obecność będzie dzisiaj najprawdopodobniej bardzo istotna.

San Francisco Giants grają zupełnie przeciwnie niż w poprzednim sezonie. Zajmują zaledwie 12. miejsce w National League. W dywizji zajmują ostatnie miejsce... Są to beznadziejne wyniki porównując do zeszłego, znakomitego sezonu. Mogą się jednak jeszcze odegrać. Muszą wrócić na dobre tory. Ostatnio jednak nie idzie im to najlepiej. Na 10 spotkań tylko cztery wygrane. Dzisiaj muszą wziąć się za siebie. Pomóc ma w tym Madison Bumgarner. Jest to bardzo dobry pitcher. Jego ERA jest solidna, 2.75. Natomiast bilans wynosi 7-5. Zatem tak samo jak u rywala. Dzisiaj będzie najważniejszym ogniwem zespołu.

Ten sezon to na razie trzy rozegrane mecze między sobą. Co ważne to San Francisco wygrało dwa z nich. Dzisiaj ponownie będą chcieli zwyciężyć. Powoli mają nóż na gardle. Niemniej miotacz będzie dzisiaj istotnym ogniwem, które powinno przynieść upragnione zwycięstwo. Tym samym typujemy ich wygraną.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: SF Giants wygra, 2.17 Unibet