Noc z MLB przed nami!


      Z wtorku na środę czeka nas kolejna interesująca noc z Major League BaseballZapraszam do wspólnego typowania, a poniżej kilka propozycji:

Miami Marlins vs. New York Mets 1, 2.20 Unibet

Obie drużyny grają już tak naprawdę o prestiż, dla siebie. Nie mają szans na fazę Play-Off, ale w tej lidze się nie odpuszcza. Dzisiejszej nocy w zespole Miami ujrzymy Jacoba Turnera na pozycji miotacza. Jego ERA, 3.12 to bardzo dobry wynik wbrew pozorom. Stąd też moim zdaniem może on odegrać kluczową rolę pojedynku z Mets. Miami ostatnie mecze grało fatalnie - na 10 pojedynków ledwie dwa zwycięstwa. W tym pokonali zeszłej nocy właśnie Mets. Dzisiaj zawodnicy z Nowego Yorku będą mieli do dyspozycji słabszego pitchera - Dickeya, a jego ERA wynosi 4.25. Moim zdaniem to może być kluczowe w ostatecznych rozstrzygnięciach w tym meczu, właśnie pitcherzy. Poza tym forma Mets poza ostatnimi 3ema porażkami wcale nie jest taka najgorsza i pójdę w stronę Miami w tym meczu.

Chicago Cubs vs. Houston Astros 1, 1.88 Unibet

Spotykają się tutaj dwa najgorsze zespoły w lidze. Chicago zawiodło w tym sezonie na całej linii. Dzisiaj po obu stronach będziemy widzieć dwóch bardzo równych miotaczy, z taką samą ERĄ! Po stronie graczy z Cubs zobaczymy Chrisa Volstada - 3.66. Natomiast w ekipie Astros wystąpi Bud Norris - również 3.66. I jak widać możemy się spodziewać bardzo ciekawej rywalizacji u ekip z dołu tabeli. Cubsi są bez formy, grają tragedię. Astros natomiast w tej części sezonu jakby się obudziło. Na ostatnie 10 spotkań wygrali aż 6 pojedynków - w tym z Chicago poprzedniej nocy 3:0. Dzisiaj pojedynek będzie bardzo wyrównany i moim zdaniem warto pójść w stronę polskiego miasta. Seria musi się przerwać, ponieważ naprawdę nie mają dobrych wyników, a że pitcherzy równi na pewno walka będzie bardzo interesująca.

Arizona Diamondbacks vs. Colorado Rockies under 10, 1.77 Unibet

Tutaj mamy kolejny pojedynek gdzie raczej szans na fazę PO nie ma żadna z drużyn. Jeśli już to Arizona może się pokusić, ale musieliby mieć świetny finisz sezonu. Arizona gra całkiem nieźle, ale brakuje tej werwy w najważniejszych meczach. Dzisiaj pitcherem po ich stronie będzie Jhoults Chacin z ERĄ 2.54 - to bardzo dobry wynik. Może on być kluczem do zwycięstwa w tym pojedynku. Po stronie z Wielkiego Kanionu w roli miotacza zobaczymy Patricka Corbina z ERĄ słabszą od rywala, bo 3.78. Colorado słaby sezon, choć ostatnio forma przeciętna. Dzisiaj wróżę jednak sukces Arizonie przy niskim wyniku. W dodatku w ramach ciekawostki dodam, że Arizonie 'leży' Colorado, bardzo często w nimi wygrywają, ale lepiej nie bawić się tutaj w 12, bo linia na ilość punktów w meczu bardzo fajna i powinna wejść.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!