Nocne typowanie MLB!


     W nocy odbędzie się mnóstwo spotkań z MLB. Wybrałem dla Was trzy w moim mniemaniu najpewniejsze spotkania. A poniżej sugerowane i typy i kilka zdań dlaczego warto:

Atlanta Braves vs. Miami Marlins 1, 1.35 Unibet

Nie bez przyczyny Atlanta jest faworytem w tym pojedynku. Ekipa Braves jest dużo lepszym zespołem, grają stabilnie i najprawdopodobniej zagrają w Play-Offach, ale muszą wygrywać takie spotkania. Miami gra słabo, są czerwoną latarnią ligi. Dzisiejsi pitcherzy, którzy zagrają to Nathan Eovaldi  (Marlins), którego ERA wynosi 4.18. U gospodarzy natomiast miotał będzie Chris Medlen, który może się popisać bardzo dobrą liczbą ERY: 2.88! Pitcher tutaj może zaważyć o tym, iż Atlanta spokojnie wygra, a może i pokryje handicap?

Colorado Rockies vs. Chicago Cubs 2, 2.08 Unibet

Oba zespoły z dołu tabeli w swojej dywizji. Nie mają szans na Play-Offy, ale wciąż warto wziąć udział w rywalizacji. Dzisiaj zasugerowałem granie na ekipę z Chicago, ponieważ gra się im dobrze przeciwko Rockies. To Cubs wygrali 4 na 6 spotkań pomiędzy tymi ekipami w tym sezonie. Miotacz gospodarzy, De La Rosa jest nieco lepszy, ale jego ERA nie jest satysfakcjonująca: 4.93. Chris Rusin (Cubs), grał dotychczas słabo i ERA wynosi 6.00, jednak dzisiaj ma  szansę poprawić swój rezultat, ponieważ mecz zapowiada się równo i poziom nie będzie wygórowany.

Baltimore Orioles vs. Toronto Blue Jays Under 9, 1.90 Unibet

Kilka faktów by przekonać, że warto na to postawić: wyrównani pitcherzy – Aaron Laffey (Toronto) ERA 4.43, Joe Saunders (Baltimore) ERA 4.15. Poza tym mecz będzie równy, co prawda Toronto nie ma szans na PO, ale to jednak dzisiaj mecz wyrównanych pitcherów. W historii rywalizacji pomiędzy tymi zespołami warto podkreśli, iż częściej padał wynik overowy, stąd też warto spróbować na under – każda passa się kończy.

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak zdobyć bonus 400pln!