Weekendowe obstawianie MLB!


Nocne typowanie z Major League Baseball zacznę od spotkania:

Cleveland Indians vs. Kansas City 2 (+1.5), 1.52 Unibet

Miotaczem Indian jest dzisiaj Jeanmar Gomez, który może się pochwalić ERĄ 4.99, co jest raczej przeciętnym/słabym wynikiem. Przeciwnik z Kansas jednak ma równie przeciętnego miotacza po swojej stronie, a jest nim Jake Odorizzi - ERA 5.06. Oba zespoły są bez większych szans na awans do Play-Offów. Warto jednak zwrócić uwagę na serie obu zespołów. Cleveland nie przegrało od 3ech spotkań. A wcześniejsze pojedynki przeciwko Kansas wygrywali - jeden z nich 15:4! Tym razem goście będą mieli lepszego miotacza do dyspozycji i spodziwam się bardziej wyrównanej walki. Warto napomnieć, że Kansas przegrywa wszystkie mecze od 6 spotkań! Każda seria kiedyś się musi skończyć stąd też taki zakład - na pewno warto po takim kursie. 

Milwaukee Brewers vs. Houston Astros 1, 1.35 Unibet

Milwaukee ma wciąż szansę na awans do elity. Grają dzisiaj z najsłabszą drużyną Dywizji. Przewagą gospodarzy, poza tą statystyczną jest też pitcher - Marco Estrada, którego ERA wynosi 3.87. Zespół z Houston nie może się pochwalić aż tak dobrym miotaczem, choć ich nie odbiega aż tak mocno od rywala. Najważniejszy gracz Houston to Dallas Keuchel z ERĄ 4.66. W nim ostatnia nadzieja na poprawę swoich rezultatów. Dzisiaj jednak będzie bardzo ciężko, bo gospodarze walczą o awans do fazy Play-Off. Są na dobrej drodze, tylko tym razem nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z ekipą Houston (wczoraj przegrali 6:7). Dzisiaj kurs może i nie jest zbyt atrakcyjny, ale przynajmniej pewny. Warto to zagrać.

Pittsburg Pirates vs. Cincinnati Reds 2, 1.65 Unibet

Cincinatti to jedna z najlepszych drużyn ligi. Grają równo, mają dobrą średnią i powinni za niedugo być spokojni awansu do najważniejszej części sezonu. Ich siłą zawsze jest świetne zrozumienie. Dzisiaj jednak zagra średni miotacz, McPherson - ERA 3.54. Nie jest to zbyt dobry wynik, szczególnie, że dochodzi już do najważniejszych spotkań przed Play-Offami. Rywal niby mało wymagający, ale jednak lepiej się skupić niż ponieść nonsensowną porażkę. U gospodarzy w roli pitchera zobaczymy Mike'a Leake'a z ERĄ 4.28. Czyli również lepiej wygląda miotacz gości. Cincinnati poza tym lubi grać ze swoim dzisiejszym rywalem. W tym sezonie większość z pojedynków wygrali. Tak powinno być i tym razem.

Zapraszam do typowania MLB z Unibet!

Zarejestruj się i zobacz jak zdobyć bonus 400pln!