MŚ: Arabia Saudyjska vs. Polska


Druga kolejka podczas Mistrzostw Świata szczypiornistów w Hiszpanii. Zapowiada się bardzo jednostronny pojedynek, bowiem bardzo odstająca od reszty Arabia Saudyjska podejmie dużo silniejszą reprezentację Polski! Nasi szczypiorniści mają ochotę na ponowny medal w tym turnieju i muszą sobie radzić w bardzo szybki sposób z dużo słabszymi rywalami.

Arabowie to zespół, który dostał się do MŚ dzięki temu, że na ich kontynencie, poziom piłki ręcznej jest bardzo niski. Zespół ten na arenie międzynarodowej jednak nic nie pokazuje i szybko odpadają z wszelkich zawodów na poziomie międzynarodowym. W pierwszm meczu na turnieju, przegrali ze Słowenią 22:32. Pokazali jednak pazur, gdzie na początku zawodnicy z Bałkan bardzo się męczyli, dopiero w późniejszym czasie ostudzili dużo słabszego rywala. Zatem nie można lekceważyć Arabów, a także trzeba szybko pokazać, kto rządzi na parkiecie by nie męczyć się z tak słabym rywalem. 

W ostatnim meczu czerwień zobaczył Alsalem co było sporą stratą, dzisiaj ponownie zobaczymy go w szeregach naszych rywali. Ogółem kary były sporym mankamentem Arabii Saudyjskiej, co możemy wykorzystać. W zespole warto wyróżnić jedną postać, Alobaidiego, który trafił pięć razy i obrona Polaków musi na niego bardzo uważać.

Nasi szczypiorniści są jednymi z faworytów do medalu. Wciąż mają ogromny potencjał, a trener Biegler wprowadził trochę świeżości w naszych szeregach. W pierwszym meczu Polacy zagrali dość chaotycznie i przez to mieli trochę kłopotów. Mimo to pokonali Białoruś 24:22. Polacy zagrali bardzo ostrożnie i zainkasowali jedynie dwie kary, co jest bardzo istotne. Ich dzisiejsi przeciwnicy złapali dużo więcej kar i to może być sporym plusem by łapać pół darmowe punkty. 

W spotkaniu z naszych wschodnim sąsiadem świetnie spisał się Sławomir Szmal, który obronił aż 15 strzałów! Grał jak w transie i nie dał żadnych szans rywalom by go pokonali. Kolejną gwiazdą był Krzysztof Lijewski, który po Szmalu najbardziej przyczynił się do wygranej w tym meczu, zdobywając aż 7 bramek. Obaj zawodnicy po zbudowaniu odpowiedniej przewagi powinni dostać więcej czasu na łąwce, by podejść bardziej wypoczętym do najważniejszego meczu ze Słowenią.

W dzisiejszej batalii nie widać innego faworyta niż Polska. Powinni ograć przeciwnika już w pierwszej połowie, a w kolejnej rezerwowi powinni pokazać, iż również warto na nich postawić w odpowiedniej części meczu. Naszym zdaniem Polska wygra minimum dziewięcioma golami w tej batalii.

Wybierz każdego dnia jeden mecz, a jeżeli wybrana reprezentacja przegra spotkanie, wygrywając w nim do połowy spotkania, Unibet zwraca postawione w przedmeczowych zakładach stawki! Do wyboru 20 lub 50, zależnie czy zagracie za odpowiednią kwotę!

Typ: Polska (-8.5), 1.38 Unibet

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!