MŚ: Dania vs. Hiszpania!


Dotarliśmy do finału arcyciekawego turnieju Mistrzostw Świata szczypiornistów. Zapowiada się emocjonująca batalia. Hiszpanie jako gospodarze będą mieli teoretycznie łatwiej, jednak to Dania gra lepiej na tym turnieju. Która drużyna zatem jest w stanie wykrzesać z siebie resztki sił by zwyciężyć w tym prestiżowym turnieju. Może to gospodarz osiągną histoyczny sukces?

Gospodarz turnieju radzą sobie znakomicie. Ulegli jedynie w meczu z Chorwacją, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce na tym turnieju. Reprezentacja z półwyspu Iberyjskiego gra naprawdę genialny turniej mimo kilku absencji. Widać motywacja jest. Fani Hiszpanów ponoszą zespół z każdym meczem coraz bardziej. Dzisiaj na pewno ponownie będą mogli liczyć na swoich fanów. Ostatnie pojedynki z Niemcami i Słowenią wygrali dość łatwo co pokazuje, że są w stanie wygrać z każdym.

Gospodarze mają świetną taktykę i zdobywają mnóstwo goli z kontr. Głównie za przyczyną TomasaAginagalde. Bramkarz Sierra także spisuje się świetnie, choć dzisiaj będzie miał chyba najcięższe wyzwanie przed sobą.

Dania gra jeszcze lepszy turniej. Z każdym meczem grają coraz lepiej. Widać, że mają potencjał i są zdeterminowani po tym jak rok temu wywalczyli mistrzostwo Europy. Wygrali dotychczas wszystkie mecze na tych zawodach. Najciężej mieli o dziwo z Węgrami, których ograli ledwo dwoma bramkami. W kolejnym meczu z Chorwacją pokazali jednak, że są znakomitym zespołem. Zmiażdżyli rywala aż 30:24! Na tym etapie to bardzo wysokie zwycięstwo.

W zespole ze Skandynawii bryluje Hansen, który po meczach grupowych pokazuje, że jest klasowym zawodnikiem. Kolejnym szczypiornistą, który zdecydowanie dominuje w zespole jest Landin. Bramkarz duńskiej reprezentacji przechodzi sam siebie w tym turnieju i jeśli dzisiaj nie popełni tragicznych błędów powinien zostać najlepszym bramkarzem zawodów.

W historii spotkań pomiędzy tymi zespołami lepiej wygląda zespół Danii. Dzisiaij również to oni powinni przeważać. Grają świetne zawody i mają genialnie spisującą się kadrę. Naszym zdaniem to Dania zdobędzie mistrzostwo świata w tym roku.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Dania wygra, 2.00 Unibet