MŚ: Polska vs. Korea Płd.


Ostatni grupowy mecz na Mistrzostwach Świata w Hiszpanii. Bardzo emocjonująca kolejka, która wiele nam wszystkim wyjaśni. Polska rozegra swój mecz z totalnym outsiderem grupy, Koreą Południową. Bardzo ważny mecz dla Polaków, który w razie szczęśliwego wypadku może dać naszym Orłom awans z pierwszego miejsca w tabeli. Czy też tak się stanie?

Nasi szczypiorniści radzą sobie na tym tuenieju bardzo dobrze, choć mogło być zdecydowanie lepiej. Dotychczas wygrali 3 z 4 spotkań. Tą jedną porażkę ponieśli na własne życzenie. Zmarnowali sporą przewagę w meczu ze Słowenią i dali jej odskoczyć na sporą liczbę goli. Wszyscy zaczęli spekulować, że to jednak nie jest zespół, który powalczy o najwyższe laury. Na szczęście w meczu z ekipą Serbii pokazali na co ich stać i wygrali. Był to bardzo ważny mecz, który daje sporo nadziei na to, iż wyjdziemy z wysokiego miejsca w grupie. Być może i z pierwszego.

Aby jednak osiągnąć pierwszą lokatę musimy pokonać azjatycki zespół minimum dziesięcioma golami i liczyć na to, że Serbowie pokonają Słowenię jedną bramką, ale maksymalnie 25:24 - mało realne, ale? Może się uda. W Polsce są na to nadzieje i dzisiaj na pewno trener Biegler nie da swoim podopiecznym na chwilę odetchnienia, ponieważ wystawi najsilniejszy skład by narzucali Koreańczykom jak najwięcej bramek.

Korea Południowa miała aspirować do awansu do kolejnej fazy. Nie wyszedł jednak im ten turniej w żadnym wypadku. Zajmą ostatnie miejsce w grupie i będą mogli uznać ten turniej za całkowitą porażkę. Na pewno wyjdą dzisiaj zmotywowani, ale po porażce z Arabią, która jest dużo gorzej klasyfikowanym zespołem, morale zespołu są na tragicznym poziomie. Nie ma też szans na to by diametralnie forma drużyny odmieniła się. 

Nasi obrońcy będą musieli uważać na Hyo-Wona, który jest liderem drużyny i potrafi narzucać rywalom. Sądzimy jednak, że z powstrzymaniem tego szczypiornisty nie będzie problemu.

Polska mierzyła się z Koreą na ostatnich Mistrzostwach Świata. Wtedy pokonali swojego rywala 25:20. Dzisiaj muszą spiąć się bardziej by wygrać większą ilością bramek. Liczymy, że pokryją handicap i będę ze zniecierpliwieniem czekać na wynik meczu Słowenia vs. Serbia. Polska pokryje handicap, to jest nasza sugestia na dzisiejszy dzień.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Polska (-6.5), 1.80 Unibet