MŚ: Węgry vs. Polska


Pojedynek na który czekamy od dwóch dni ze zniecierpliwieniem. Doszło bowiem do starć w 1/8 finału w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Dzisiaj przed nami spotkanie WęgrówPolakami! Spora szansa dla obu zespołów, które prezentują bardzo dobry poziom na tych mistrzostwach mimo sporych roszad w kadrze w ostatnich latach. Jakim rezultatem zakończy się dzisiejszy mecz?

Węgrzy zajeli trzecie miejsce w swojej grupie. Grali jednak ze światową czołówką - Hiszpanami i Chorwatami. W obu meczach przegrali, a kto wie czy gdyby legendy piłki ręcznej jak Fazekas grały to czy nie mieliby większych szans na triumf? Przed rozgrywkami wycofali się także inni ważni szczypiorniści jak IvancsikLaluska. Są to spore braki, ale jednak wciąż jest spory potencjał w tej reprezentacji. W końcu i Polska nie ma swoich starych gwiazd w zespole, a i tak pokazują, że są silni.

Polacy jednak mają dzisiaj inny problem. Z kadry wyleciał kontuzjowany Jurkiewicz. Bracia Jureccy mają problemy zdrowotne, choć z kilku źródeł można wyczytać i powinni być zdrowi w nadchodzącym spotkaniu. Nasi reprezentanci mają spory potencjał i jeśli powstrzymają Nagy'ego to powinni wygrać ten mecz i to wbrew pozorom z większą swobodą.

Polacy w XXI wieku mają nieco pecha w pojedynkach z Węgrami. Na jedenaście pojedynków nasi szczypiorniści wygrali trzy razy, dwukrotnie padł remis. Resztę konfrontacji wygrali nasi rywale. 

W dzisiejszej batalii Polacy powinni mieć przewagę w kilku aspektach w hali. Na pewno wyeliminowanie wyżej wymienionego zawodnika pozowli jeszcze bardziej ukazać swoją przewagę. Jeśli też bracia Jureccy będą w formie to nasi postawią kropę nad "i". Sugerujemy zatem, że Polacy pokonają Węgrów w nadchodzącym meczu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Polska wygra, 2.20 Unibet