PGNiG Superliga: Miedź Legnica vs. Piotrków


     Bardzo ciekawe starcie dzisiaj czeka nas w PGNiG Superlidze szczypiornistów. Dwa zespoły z dołu tabeli zmierzą się ze sobą. Gospodarzem będzie ekipa Miedzi Legnica, natomiast ich rywalem będzie zespół Park-Kiper Piotrków. Ważny to mecz dla obu zespołów, który z nich jednak przejmie inicjatywę? Czy Miedzi pomoże jej własna hala? Na pewno nie może jej zaszkodzić, ale czy podołają?

     Miedź Legnica w tym sezonie gra bardzo słabo. Są w tej chwili na ostatnim miejscu ze zdobytym jednym punktem! Jest to tragiczny bilans. Nie zapowiada się jednak by miało się coś zmienić jeśli trener nic nie wprowadzi do zespołu. Dzisiaj jednak staną przed szansą na zdobycie nawet pełnej puli, ponieważ rywal z niższej półki. Zespół z Dolnegośląska ma czasami przebłyski i taki ukazali kilka kolejek temu w meczu z Chrobrym Głogów, skąd też wywieźli jeden punkcik. To był świetny mecz dla dzisiejszych gospodarzy. Gospodarze to zespół, który gra świetnie w linii obrony, tracą wbrew pozorom naprawdę mało goli, lecz jednak w napadzie wygląda to zupełnie inaczej. Skuteczność jest mizerna! Trener Motyczyński powinien jednak coś dzisiaj wymyślić na równie słabego rywala. 

     Piotrków to zespół, który gra również słabo. Są dwa oczka przed Miedzią, ale mogą się chociaż pochwalić dwoma zwycięstwami z: Przemyślem i Chrobrym. Ci pierwsi to kolejny outsider ligi. Dzisiaj przyjezdni są faworyzowani i z jednej strony nie można się dziwić, ponieważ mają kilku ciekawych szczypiornistów jak: Miszka czy Pilitowski. Pamiętać trzeba, że oni sami nie wygrają. Trener Przybylski to nie jest dobra osoba na tym stanowisku w Piotrkowie. Gospodarze wbrew pozorom wyglądają solidniej, poza tym mają kreatywniejszego trenera i dzisiaj bym ich nie skreślał.

     H2H na korzyść Miedzi - w sezonie 2010/2011 wygrali wszystkie pojedynki z Piotrkowem. Dzisiaj łatwo im nie będzie, jednak muszą wygrać jakiś pojedynek, a kiedy jak nie dziś? Stoją przed ogromną szansą. Mają potencjał, szczególnie w defensywie. Trener gospodarzy na pewno wymyśli coś ciekawego na atak, w końcu goście to zespół, który także gra fatalnie. Polecam zatem pójść dzisiaj w kierunku małej niespodzianki jaką byłoby ewentualne zwycięstwo Miedzi.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Miedź Legnica wygra, 2.20 Unibet