ME: Polska vs. Chorwacja


Ostatnie spotkania fazy grupowej podczas Mistrzostw Europy szczypiornistów. Będzie to bój o być albo nie być dla jednej z reprezentacji. Polska zagra o awans przeciwko Chorwacji. Obie drużyny mają ten sam bilans w fazie grupowej, tym samym będzie to niezwykle emocjonujący bój o półfinał.

Polska (@ 3.40) rozegrała wczoraj niezwykłe spotkanie przeciwko Szwecji. Reprezentacja biało-czerwonych wygrała 35:25, a przecież na początku meczu przegrywali nawet 6:10. Zespół prowadzony przez Michaela Bieglera zagrał fenomenalnie. Niemniej dzisiaj Orły czeka jeszcze cięższa batalia. Szczególnie, że tylko wygrana daje im możliwość gry w półfinałach.

Wszyscy Polacy wyróżnili się w meczu ze Szwedami. Niemniej mecz miał tylko jednego bohatera - Piotra Wyszomirskiego - zobaczcie sami niewiarygodne interwencje Polaka. Niestety Szmal nie miał swojego dnia, ale rezerwowy golkiper reprezentacji spisał się znakomicie i mecz zakończył z 53% skutecznością. Tym samym pomógł drużynie odbić się od dna. W ataku natomiast rewelacyjnie zagrał Lijewski (powyżej 3.5 gola @ 1.47), który był najlepszym strzelcem drużyny - sześć goli.

Chorwacja (@ 1.50) to obok Francji i Danii jeden z głównych kandydatów do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Zespół udowania, że jest naprawdę mocny. Wczoraj gładko ograli Rosjan 33:25, a głównym bohaterem zespołu był Zlatko Horvat, który wykorzystał wszystkie szanse przy siedmiu metrach (4/4). A i również Cupić (powyżej 4.5 bramki @ 1.72) jest mocną bronią Chorwacji. Dzisiaj szczególnie na tych dwóch szczypiornistów musi uważać Polska defensywa.

Ostatnie lata to tylko cztery mecze pomiędzy obiema reprezentacjami. Faktem jest jednak to, że to Chorwaci wygrywali wszystkie mecze z Polakami. Biało-czerwoni jednak udowodnili, iż nie można ich lekceważyć. Dzisiaj na pewno się nie poddadzą. Dodatni handicap to nasza sugestia na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Polska (+2 EH) @ 1.87 Unibet