ME: Polska vs. Szwecja


Kolejne spotkania w ramach Mistrzostw Europy szczypiornistów przed nami. Reprezentacja Polski podejmie dzisiaj Szwecję. Jednym, jak i drugim zależeć będzie tylko na jednym - zwycięstwie. Stąd też spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonujące. Czy zespół biało-czerwonych jest w stanie zaskoczyć rywala?

Polska (@ 2.60) gra na tym turnieju bardzo chaotycznie. Widać, że zmiany są przeprowadzane, odmłodzenie kadry, a i nowe taktyki są stosowane przez Michaela Bieglera. Niemniej nie zawsze się jednak sprawdzają. Choćby w starciach z Serbami oraz Francuzami. Z trójkolorowymi Polacy wygrywali już znacznie, by ostatecznie pechowo ulec jednym golem. W kolejnym etapie, nie bez nerwów i emocji pokonali Białoruś z Rutenką na czele. Jurkiewicz zdobył gola na wagę triumfu trzy sekundy przed końcową syreną. Dzisiaj również zapowiada się nerwowy mecz.

Na turnieju w Danii świetnie spisują się Krzysztof Lijewski (powyżej 3.5 gola @ 1.65), który swoją walecznością często potrafi podbudować morale drużyny w trakcie spotkań. Liderami są natomiast wyżej wymieniony Jurkiewicz oraz niezwykły w bramce, Sławomir Szmal, któego interwencje niosą resztę drużyny do podejmowania walki - tak było z Rosją. Dzisiaj również powinien być mocnym punktem zespołu.

Szwecja (@ 1.75) jest jednak dość silną reprezentacją. Niemniej podobnie jak biało-czerwoni, potrafią zagrać dość chimeryczne spotkanie, które może skończyć się wynikiem mało korzystnym. Prawie tak też się stało w niedzielnym pojedynku z Rosją, ale ostatecznie nasi morscy sąsiedzi wygrali 29:27. Polska defensywa musi się skupić na zatrzymaniu rewelacyjnego obrotowego, Nilssona (poniżej 3.5 gola @ 1.60). Zatrzymanie tego zawodnika, może być kluczem do sukcesu.

Mecze pomiędzy obiema ekipami zawsze są niezwykle emocjonujące i na styku. Choćby cztery ostatnie starcia kończyły się minimalnymi wygranymi Szwecji i Polski - po dwa dla każdego zespołu. Dzisiejszy pojedynek również powinien przebiegać podobnie. Tym samym typujemy dodatni handicap w stronę Orłów.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Polska +1.5 gola, @ 1.65 Unibet