PGNiG Superliga: Azoty Puławy vs. Kwidzyn


Ostatni mecz sezonu w PGNiG Superlidze mężczyzn. Mecz o trzecie miejsce. KS Azoty Puławy podejmą we własnej hali MMTS Kwidzyn. Jak na razie 2:2 w aktualnej rywalizacji. Zatem dzisiaj ogromne emocje i walka o brazowy medal.

Azoty Puławy walczą o brązowy medal. Jak dotychczas cztery pojedynki za nami. Bój bardzo wyrównany. Oba zespoły wygrały po jednym meczu u siebie jak i na wyjeździe. Puławy na własnym terenie wygrały 30:29, a ulegli 25:29. Na wyjeździe natomiast raz rozprawili się bardzo gładko, bo aż 36:27. Dominowali w całym meczu. Ostatni pojedynek to porażka 28:36. Sytuacja zupełnie odwrotna. Zatem ciężko wytypować faworyta tego meczu.

Gospodarze do dzisiejszego spotkania podejdą bez dwóch szczypiornistów. Są nimi Krzysztof Ływa oraz Dymytr Zinczuk. Niemniej trener Kurowski już od jakiegoś czasu musi sobie radzić bez tych dwóch piłkarzy ręcznych. Zatem skład ostatecznie optymalny.

MMTS Kwidzyn pokazuje się z niezłej dyspozycji. Pierwotnie byli skazywani na porażkę, a jednak walczą z Azotami. To właśnie przyjezdni mają lepszą sytuację mentalną. To oni właśnie wygrali ostatni pojedynek i to z dużą przewagą. Z bardzo dobrej strony w ostatnim meczu pokazał się Adamuszek, który zdobył 7 bramek. Również nieźle spisali się zdobywcy sześciu goli, MroczkowskiDaszek oraz Peret. Na nich obrona gospodarzy musi uważać najbardziej.

Sześć spotkań już rozegrały ze sobą obie drużyny. Wyniki play-offów już znamy. W sezonie zasadniczym natomiast to Azoty wygrały dwukrotnie. Pokonali na wyjeździe MMTS 31:29, a u siebie 30:28. Dzisiaj sądzimy, że gospodarze opanują nerwy i ostatecznie triumfują. Patrząc przez pryzmat sezonu, bardziej zasługują na ten triumf. Azoty zwyciężą w dzisiejszym meczu i zdobędą brązowy medal.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Azoty Puławy wygrają, 1.60 Unibet