Skoki narciarskie: Lahti część trzecia


Fińska skocznie w Lahti okazuje się być niebywale trudną. Niewielu skoczków potrafiło oddać dwa, równe skoki podczas dwudniowej batalii. Dzisiaj kolejny konkurs, w którym wszyscy liczą na zdecydowaną poprawę. My liczymy na Polaków, którzy podczas piątkowych, jak i sobotonich zawodów kompletnie się nie popisali.

Zawodnikiem najrówniejszym okazał się być Severin Freund. Niemiec zdemolował przeciwników w piątkowym konkursie. Ponadto i w drużynówce okazał się być niezwykle solidnym skoczkiem. Dzisiaj jest zatem kandydatem do sukcesu.

Innym skoczkiem, który zaimponował, jest Anders Bardal (TOP 3 @ 4.00). Norweg w piątek skakał przeciętnie, ale w sobotę pokazał klasę i to on w głównej mierze przyczynił się do podium Norwegii. Dzisiaj, jeśli powtórzy ten wyczyn, może stanąć na podium.

Słoweniec Peter Prevc nie wytrzymał w sobotnich zawodach. Oddał skok poniżej 120 metrów i jego reprezentacja spadła na zaledwie czwarte miejsce. Zatem i on nie skacze tutaj równo. W piątek również stracił podium, ale na rzecz Kamila Stocha, który będzie chciał dzisiaj wyprzedzić Prevca w klasyfikacji generalnej. Ponadto liczymy na lepszy występ Polaków. W piątek wystąpiło zaledwie dwóch. Dzisiaj jednak, liczymy na komplet polskich skoczków.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!