Soczi 2014: Stoch faworytem!


Przed nami ponownie ogromne emocje podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Do rywalizacji ponownie podejdą skoczkowie. Tym razem na dużej skoczni o HS-140m. Polska stanie zatem przed szansą zdobycia czwartego złota!

Kamil Stoch (@ 2.00) jest zdecydowanym kandydatem do zdobycia złota na tej skoczni. W czwartkowych treningach spisywał się znakomicie i ani razu nie opuścił podium. W piątkowej serii próbnej rozbił swoich wszystkich rywali, uzyskując przy tym aż 136 metrów! Polski skoczek odpuścił serię kwalifikacyjną, by skupić się na dzisiejszych zawodach.

Kwalifikacje wygrał ponownie Hayboeck (@ 5.50 TOP3). Młody Austriak po raz kolejny pokazał się ze znakomitej strony i będzie chciał zagrozić rywalom w sobotnim konkursie. Ponadto nieźle spisał się Maciej Kot (@ 30.00 TOP3), który uplasował się na 9. pozycji. Ponadto Ziobro, jak i Żyła zakwalifikowali się do konkursu.

Wśród zdecydowanych kandydatów do medalu są Peter PrevcSeverin Freund, który spisywał się naprawdę znakomicie podczas treningów. A i również ciągle będący w niebagatelnej kondycji, Noriaki Kasai. Nie można również zapomnieć o Andersu Bardalu, który zdobył brąz na skoczni normalnej (@ 1.75-3.50 TOP3, jednego z nich).

Sądzimy jednak, że Polak nie da szans swoim rywalom i będzie jak Nykaenen w 1988 w Calgary oraz jak Amman w Salt Lake City (2002) oraz w Vancouver (2010) - czyli zdobędzie dwa złoto na jednych igrzyskach olimpijskich!

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!