Ekstraliga: Lechma Start Gniezno vs. Stal Gorzów


Niezwykle ważny pojedynek w ENEA Ekstralidze dla dołu tabeli. Walkę podejmą drużyny, które w tej chwili zajmują miejsce w strefie spadkowej. Lechma Start Gniezno podejmie na własnym torze Stal Gorzów. Przed nami mecz walki o cenne punkty, jak i o niebywale ważny bonus. Kto wygra ten bój?

Lechma Start Gniezno to drużyna, która nie radzi sobie w tym sezonie, niemniej to już tradycja. Beniaminkowie zawsze mają problemy z utrzymaniem. Potrfili jednak zaskoczyć w kilku momentach sezonu. Dzisiaj ponownie będą chcieli tego dokonać. Ostatnio po niebywałej walce z Jaskółkami wywalczyli bardzo cenny punkt bonusowy przegrywając jedynie 41:49. U siebie są znacznie solidniejszą drużyną i to tutaj muszą ewentualnie walczyć o utrzymanie, choć aktualnie jest to niezwykle ciężkie zadanie.

Najomcniejszym zawodnikiem w zespole z Gniezna jest zdecydowanie Matej Zagar. W ostatniej konfrontacji przeciwko Unii Tarnów to dzięki jego przebudzeniu zdobyli bonus. Dzisiaj na pewno będzie bardzo mocnym punktem w swojej drużynie. Ponadto Ułamek oraz Świderski radzą sobie nieźle na swoim torze. Dzisiaj powinni zatem powalczyć o triumf, jak i o bonus.

Gorzowianie to ekipa, która jeździ zdecydowanie poniżej swoich umiejętności. Nikt się nie spodziewał, że będą walczyć o utrzymanie w tym sezonie. Ma to jednak swoje powody. Liczne kontuzje. W większości spotkań nie jeździł Daniel Nermark, który już wraca dzisiaj do kadry. Nie wiadomo jednak czego się po nim spodziewać po tak długiej przerwie. Ponadto kontuzjowany jest Linus Sundstroem, a to na pewno osłabienie. Zespół nie może już korzystać z zastępstwa zawodnika i spodziewamy się, że to może być właśnie kluczową informacją przed nadchodzącym meczem.

Start Gniezno to drużyna, która wygląda zdecydowanie lepiej przed dzisiejszą konfrontacją. Nie mają kłopotów z kadrą, a u gości zbyt wiele nie wiadomych. Lechma u siebie radzi sobie mimo wszystko nieźle. Gorzów to aktualnie żadna potęga. Spodziewamy się wygranej po stronie gospodarzy, gdyż wyglądają znacznie solidniej.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Gniezno wygra, 1.30 Unibet