Ekstraliga: Marma Rzeszów vs. Polonia Bydgoszcz


Niezwykle ciekawa i równa kolejka w ENEA EkstralidzeKolejny mecz, któremu warto się przyjrzeć, będzie bój pomiędzy Marmą Rzeszów, a ekipą Polonii Bydgoszcz. Dwa bardzo równe zespoły, oba potrzebują również punktów. Której z nich uda się zatem zwyciężyć w tym meczu?

Marma Rzeszów jest bohaterem ostatniego tygodnia. Niestety to negatywny bohater. W poprzedniej kolejce ostatecznie nie pojechali w Lesznie. Oficjalnym powodem, który przedstawiła pani prezes Półtorak był źle przygotowany tor. Wszystko jednak wyglądało jak należy i mecz się odbył, tyle, że bez zawodników Marmy. Wynik: 0:75... Rzeszowianie nie dość, że stracili cenne punkty oraz szanse na punkt bonusowy to i mnóstwo pieniędzy, bo ponad 250 tysięcy złotych. Taką karę muszą zapłacić za to, iż nie pojechali w ostatnim meczu.

Morale zespołu będą zatem bardzo niskie. Ponadto w kadrze na dzisiejszy pojedynek nie ma Nicki Pedersena, który ciągle ma problemy z ręką. Duńczyk postanowił wyleczyć do końca złamanie reki. W jego miejsce pojawi się Dennis Andersson. Szwed to bardzo nierówny zawodnik, aczkolwiek na swoim torze powinien pokazać się z dobrej strony.

Polonia Bydgoszcz to również zespół z dołu tabeli. Im również zależy pilnie na punktach. Dzisiaj jednak nawet mimo braku lidera rzeszowskiej drużyny będzie im niezwykle ciężko o wywalczenie punktów. Niemniej na pewno celem gości będzie ewentualna niska porażka by walczyć o punkt bonusowy. Polonia ma jednak słabą kadrę. Jest co prawda Greg Hancock, ale Amerykanin nie radzi sobie w tym sezonie zbyt dobrze. Buczkowski jeździ poprawnie, ale głównie u siebie. Poza tym brakuje argumentów po stronie Polonii.

Mecz dwóch zespołów z dołu tabeli. W gorszej sytuacji są jednak dzisiejsi gospodarze, którzy muszą stanąć na wysokości zadania. Mimo braku swojego lidera mają wielu znakomitych zawodników. Walasek na pewno pojedzie blisko kompletu, Okoń czy Pavlić również jeżdżą u siebie znakomicie. Stąd też typujemy zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Marma wygra, 1.50 Unibet