Ekstraliga: Marma Rzeszów vs. Unia Leszno


Do kolejnego zaległego spotkania dojdzie dzisiaj w ENEA Ekstralidze. Tym razem gospodarzem będzie ekipa PGE Marmy Rzeszów, natomiast w roli gości zobaczymy Fogo Unię Leszno. Zespół z Rzeszowa wydaje się być niepodważalnym kandydatem, niemniej Unia potrafi zaskoczyć. Przed nami ciekawy pojedynek.

PGE Marma Rzeszów w niemałych kłopotach w aktualnym sezonie. Aktualnie plasują się na ósmej pozycji w tabeli i nie idzie im najlepiej. W ostatnim czasie doznali dwóch porażek, które na pewno wstrząsnęły Marmą. Najpierw po niesamowitej walce ulegli w Zielonej Górze (44:46), a w kolejnej rundzie z Betardem Spartą Wrocław (41:48). Ta druga porażka była jeszcze bardziej druzgocąca. Przegrali punkt bonusowy co na pewno bardziej pogorszyło sytuację zespołu. Problematyczne wydaje się to, iż w zespole równo jeżdżą jedynie Pedersen oraz Walasek. Niemniej na własnym torze i pozostali jeżdżą nieźle. U gospodarzy dzisiaj bez zbędnych kontuzji.

Fogo Unia Leszno to natomiast zespół, który radzi sobie bardzo dobrze. Zespół zajmuje piąte miejsce w tabeli i dzisiaj na pewno wskoczy o jedną pozycję wyżej. A to za sprawą punktu bonusowego, który na pewno zdobędą. Pierwszy mecz wygrali bowiem... 75:0! Forma zespołu jest niezła w ostatnim czasie - dwa remisy oraz pewne zwycięstwo na wyjeździe ze Spartą Wrocław. Dzisiaj jednak rywal trudniejszy, szczególnie świetnie radzący sobie na własnym torze.

Największym mankamentem w zespole będą jednak kontuzje. Nie zobaczymy Fredrika Lindgrena, zastąpi go przeciętny Michelsen. Ponadto wczoraj kontuzji nabawił się Tobiasz Musielak i problemem będzie zestawienie juniorów. Najprawdopodobniej szansę dostanie niedoświadczony Marcin Nowak. Kadra zatem opierać się będzie głównie na Przemysławie Pawlickim, niemniej jeden zawodnik nie wygra meczu.

Zespół gospodarzy jest zdecydowanym faworytem. Kadrowo goście będą mocno osłabieni i to jest kluczowa informacja przed dzisiejszym pojedynkiem. Spodziewamy się łatwej wygranej Marmy Rzeszów. Typujemy -12.5 punktu na gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Marma (-12.5), 1.72 Unibet