Ekstraliga: Sparta Wrocław vs. Stal Gorzów


Zaległa kolejka w Ekstralidze żużlowej przed nami. Betard Sparta Wrocław podejmie na własnym torze Stal Gorzów. Bardzo wyrównany mecz przed nami. Niemniej faworytami są gospodarze, którzy powinni zdobywać cenne punkty na Olimpijskim.

Sparta Wrocław radzi sobie naprawdę solidnie na własnym torze. Dotychczas tylko raz stracili punkty. Zremisowali bowiem przeciwko Falubazowi Zielona Góra. Niemniej pozostałe konfrontacje wygrywali. Warto dodać, iż w jednym ze starć wręcz zdemolowali rywala. Pokonali Włókniarz Częstochowę 58:32! Był to zdecydowanie genialny rezultat. Dzisiaj na pewno nie będzie takiej dominacji, aczkolwiek gospodarze są w stanie wygrać ze Stalą.

Mankamentem w zespole z Wrocławia jest jednak brak Woffindena. Niemniej w ostatnim spotkaniu w Częstochowie, świetnie go zastąpił Nicolai Klindt, który bardzo przyczynił się do zdobycia bonusu. Dzisiaj Duńczyk na pewno ponownie powalczy o jak najlepszy rezultat. Ponadto cała reszta Spartan radzi sobie świetnie we Wrocławiu.

Stal Gorzów to natomiast zespół chaotyczny. Przegrali w Bydgoszczy, a w rewanżu gładko zdobyli punkt bonusowy. Są dzięki temu bardzo wysoko w tabeli. Problemem przed dzisiejszym meczem będzie jednak na pewno słabsza forma wielu zawodników na torze we Wrocławiu. Krzysztof Kasprzak czy też Bartosz Zmarzlik nie radzą sobie tutaj najlepiej. I to jest kluczowa informacja przed dzisiejszym meczem. 

Historia z ostatnich lat jest dość ciekawa. Stal wygrała tutaj dwukrotnie, raz wygrała Sparta, a raz padł remis. Niemniej w ostatnich latach jeździli w Stali zupełnie inni zawodnicy jak np. Gollob, który radził sobie tutaj zawsze nieźle. Dzisiaj sądzimy, iż to gospodarze wygrają. W końcu jeżdżą naprawde solidnie. Wygrana Sparty Wrocław to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sparta wygra, 1.65 Unibet