Ekstraliga: Sparta Wrocław vs. Unia Tarnów


Sezon żużlowy rozpoczął się na dobre. W Ekstralidze już dwie kolejki za nami, dzisiaj natomiast kolejne mecze w których pogoda nie powinna namieszać. Betard Sparta Wrocław walczy o swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Niemniej rywal niełatwy, Unia Tarnów. Spodziewamy się bardzo wyrównanego i ciekawego pojedynku.

Sparta Wrocław przed sezonem była skazywana na spadek wraz z beniaminkiem z Gniezna. Niemniej zaskoczyli swoją świetną postawą w Toruniu. Ekipa z Dolnego Śląska miała ten mecz przegrać sporą liczbą punktów, a ostatecznie ulegli jedynie dziesięcioma oczkami. Zespół Sparty świetnie punktował. Z genialnej strony pokazał się Troy Barchelor, który uzyskał 11 punktów. W kolejnym spotkaniu przeciwko Startowi Gniezno pojechali również nieźle, ale pozostawili lekki niesmak po porażce 41:49. Zawiódł wtedy gwiazdor pierwszego meczu, Batchelor, a także kapitan zespołu - Jędrzejak.

W dzisiejszym spotkaniu w końcu wystąpią u siebie. Na pewno liczą na świetną postawę Ogóra, który na wrocławskim torze jest królem. Często komplety, bądź blisko nich. Natomiast innym zawodnikiem, który powinien dzisiaj pomóc w zwycięstwie jest gwiazda tego sezonu - Tai Woffinden. Wczoraj Anglik świetnie pojechał w Bydgoszczy. Dzisiaj trener Baron jak i kibice liczą na kolejny świetny występ.

Jaskółki z Tarnowa rozegrały dotychczas jeden mecz. Pokonali jedną z najsłabszych ekip w tym sezonie, Unię Leszno u siebie  (53:37). Leszczyńska Unia nie ma w tym sezonie argumentów do walki o wysokie pozycje, będą walczyć o utrzymanie. Tarnów natomiast spisał się nieźle i pokazali, iż potrafią wykorzystać niemoc drużyny. Genialnie spisał się Kołodziej, który zdobył 11 oczek.

W zeszłym sezonie na Olimpijskim we Wrocławiu to Tarnów okazał się lepszy. Wygrali 47:43. Dzisiaj jednak są już bez Hancocka, który wtedy zdominował tor we Wrocławiu. Dzisiaj mecz będzie bardzo wyrównany. Gospodarze bowiem wcale nie są tacy słabi jak przypuszczano przed sezonem. Liczymy, iż dzisiaj gospodarze po raz pierwszy zatriumfują w tym sezonie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Betard Sparta wygra, 2.40 Unibet